O płacach minimalnych i najważniejszych zmianach w prawie – nowe szkolenia INELO!

Inelo Inelo
Aktualności

W odpowiedzi na kolejne zmiany w prawie, INELO wprowadza nowy rodzaj szkoleń –   „Płace  minimalne wraz z najważniejszymi zmianami  w prawie transportowym”

Doświadczenie z ponad 100 szkoleń otwartych przeprowadzonych od 2014 roku i tysięcy rozmów z ich uczestnikami, pozwoliło nam na opracowanie i wdrożenie nowego rodzaju szkoleń – możliwie najbardziej efektywnego i przydatnego dla przedsiębiorców branży TSL.Program nowych szkoleń przewiduje omówienie najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień dla branży transportowej.

Największy nacisk – zgodnie z najbardziej istotnymi obecnie kwestiami – zostanie położony na:

 • najistotniejsze dla branży zmiany w przepisach, w tym:
  • utratę licencji za naruszenia
  • zmiany w tachografach (tzw. inteligentne tachografy)
  • planowane zmiany w przepisach o czasie jazdy i odpoczynku (Rozporządzenie 561/2006)
  • proponowane zmiany w polskich przepisach dotyczących wynagrodzenia kierowców
 • prawidłowe i bezpieczne wypłacanie ryczałtów za noclegi
 • kwestię płac minimalnych w Europie wraz z obowiązkami administracyjnymi: Niemcy, Francja, Austria, Włochy, Węgry, Holandia, Norwegia.

Formuła naszych szkoleń otwartych przewiduje wymianę  doświadczeń zdobytych m. in. podczas indywidualnych szkoleń w Państwa firmach oraz na podstawie dotychczasowych kontroli, jak również praktyczne zastosowanie na przykładach, prezentowanych w oparciu o oprogramowanie 4Trans oraz odpowiednie raporty.  Podczas szkolenia podkreślamy istotę bezpiecznych rozwiązań i zapisów,  jakie można wprowadzić do dokumentacji wewnątrzzakładowej – w szczególności dotyczących sposobu wypłaty ryczałtów za noclegi. Naszym celem jest znalezienie oraz przekazanie najlepszego rozwiązania pozwalającego firmie rozliczać płace minimalną w innych krajach oraz spełnić wymogi administracyjne przepisów polskich i zagranicznych.

Nasze szkolenia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem oraz renomą, a trenerzy starają się przekazywać w zrozumiały sposób nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy dostrzegają potrzebę uczenia się od najlepszych!

Zapisy na szkolenia >> TUTAJ

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

  Biuro obsługi klienta