• Polski
 • English
 •  

  W wyemitowanym 12 stycznia 2019 r. 804 odcinku programu „Na Osi” poruszony został ważny temat manipulacji tachografami. Zapraszamy do obejrzenia materiału, w którym cytowane są wypowiedzi ekspertów INELO.

  Elementem programu „Na Osi” jest cykl „Stroboskop”, którego autorzy omawiają ważne dla branży transportowej kwestie. Tym razem materiał poświęcono w całości manipulacjom tachografami i związanemu z nimi ryzyku utraty dobrej reputacji. Jako jedną z metod walki z nielegalnymi praktykami wskazano program 4Trans firmy INELO, który dzięki modułowi Manipulacje, pozwala wykryć manipulacje w pojeździe.

  Cały odcinek dostępny jest na stronie programu „Na Osi”: http://naosi.pl/progtram-na-osi-odc-804-z-dnia-12-01-2019/

  Fragment dotyczący INELO po kliknięciu w logo Na Osi.

  Zapraszamy do wysłuchania audycji Polskiego Radia 24 z dnia 11.05.2018 r, w której o problemach kierowców wypowiadał się ekspert INELO Mateusz Włoch.

  Podczas rozmowy z okazji Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego, poruszono kwestie utrudnień w ich codziennej pracy. Według badań przeprowadzonych wśród kierowców, najbardziej problematyczne są wysokie kary finansowe, które są nakładane podczas kontroli drogowych w konsekwencji nieprzestrzegania przepisów dotyczących czasu pracy oraz braku wymaganej dokumentacji.

  Nagranie audycji dostępne po kliknięciu w logo radiostacji.

  W 760 odcinku programu „Na Osi” wyemitowano materiał poświęcony bezpieczeństwu kierowców. Zapraszamy do obejrzenia „Stroboskopu”, opartego o badanie przeprowadzone przez INELO.

  Nasza ankieta dotyczyła tego, czy kierowcy czują się bezpiecznie w swojej pracy i jak radzą sobie z zagrożeniami. Wg wyników badania największe poczucie bezpieczeństwa zapewnia kierowcom wykorzystanie systemów telematycznych, takich jak GBOX firmy INELO. Nasz pełny raport dostępny jest na gbox.pl/pl/lista_aktualnosc/co-trzeci-polski-kierowca/.

  Cały odcinek dostępny jest na stronie programu „Na Osi”: naosi.pl/program-na-osi-odc-760-z-dnia-10-03-2018/

  Fragment dotyczący INELO po kliknięciu w logo Na Osi.

  21 lutego 2018 r. – ekspert INELO – Mateusz Włoch był gościem Sylwii Zadrożnej w audycji Ekspress Gospodarczy na antenie Jedynki Polskiego Radia.

  Głównym tematem rozmowy był deficyt kierowców zawodowych w Polsce. W związku z umieszczeniem przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kierowcy samochodów ciężarowych na liście zawodów deficytowych, ekspert INELO opowiadał o barierach, które utrudniają uzupełnienie braków kadrowych i pomysłach na poprawę sytuacji. Poruszona została także kwestia uruchomienia KREPTD.

  Nagranie audycji dostępne po kliknięciu w logo radiostacji.

  Zapraszamy do obejrzenia 755 odcinka programu „Na Osi”. W programie znajdą Państwo m.in. materiał o korzyściach, jakie dało skupienie marek OCRK, INELO i GBOX w portfelu dystrybutora VIAON.

  W materiale filmowym przedstawione zostały zalety zebrania usług i produktów trzech liczących się na rynku transportowym marek: OCRK, INELO oraz GBOX w ofercie dystrybutora VIAON. O synergii marek opowiada Kamil Korbuszewski – Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON.

  Cały odcinek (O VIAON mowa od 9:54 minuty) dostępny jest na stronie programu „Na Osi”: naosi.pl/na-osi-odc-755-z-dnia-03-02-2018

  Fragment dotyczący VIAON po kliknięciu w logo Na Osi.

  Od 15 czerwca 2019 r. każdy nowy pojazd wykonujący na terenie Unii Europejskiej usługi transportowe będzie musiał zostać wyposażony w inteligentny tachograf. Urządzenia te nie tylko zbiorą więcej parametrów pojazdu niż obecne, lecz także będą wyposażone w moduły nawigacji satelitarnej oraz w moduły łączności bezprzewodowej pozwalające na zdalne odczytanie danych o pozycji danego pojazdu.

  O inteligentnych tachografach dla NewseriiEkspert INELO  Mateusz Włoch. Materiał dostępny po kliknięciu w zdjęcie.

  „Nowoczesne urządzenia są elementem tworzenia bardziej zrównoważonego, bezpiecznego, innowacyjnego i konkurencyjnego europejskiego sektora drogowego” …

  O perspektywie nowych, inteligentnych tachografów oraz kontroli kierowców bez zatrzymywania pojazdu – w wypowiedzi dla NewsrTV  Małgorzata Stocerz, Kierownik ds. Kluczowych Klientów INELO – Obsługa Służb Kontrolnych.
  Materiał dostępny po kliknięciu w zdjęcie.

  Nasz ekspert – Mateusz Włoch – w materiale dla NewsrTV opowiedział o aktualnych wyzwaniach branży transportowej w Polsce.

  Zapraszamy do obejrzenia materiału po kliknięciu w zdjęcie.

  23 sierpnia 2017 na antenie TVN24, w programie Polska i Świat, w materiale autorstwa Katarzyny Zdanowicz  ekspert INELO – Mateusz Włoch wziął udział w dialogu  na temat tzw. „prawa Macrona” i jego wpływu na polski transport i gospodarkę.

  Czy La Loi Macron uderzy w polską branżę transportową?

  Zapraszamy do obejrzenia materiału na stronie TVN24.

   

  Mateusz Włoch w rozmowie na temat Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego z Sylwia Zadrożną w Polskim Radio24.

  W audycji znajdziecie Państwo odpowiedzi na kilka kluczowych pytań, m.in. czym jest rejestr, w jakim celu jest tworzony i co dla polskiej branży TSL  zmieni się po 30 listopada 2017.

  Zapraszamy do wysłuchania audycji po kliknięciu w logo radiostacji.

   

  16 sierpnia, ekspert INELO ds. szkoleń i rozwoju Mateusz Włoch po raz kolejny wypowiedział się w audycji Radia Łódz – Moto Podgląd.

  Tematem audycji tym razem były tachografy oraz manipulacje tachografami. Nasz ekspert  opowiedział również o nadchodzącej perspektywie obowiązkowego montażu inteligentnych tachografów. Co i kiedy się zmieni ?

  Zapraszamy do wysłuchania audycji po kliknięciu w logo radiostacji.

  W dniu 2 sierpnia 2017r  Mateusz Włoch – Ekspert ds Rozwoju i Szkoleń INELO,  po raz kolejny był gościem Radosława Wilczka w audycji  Radia Łódź – Moto-podgląd.

  Tym razem tematem audycji była kwestia stosowania procedury utraty dobrej reputacji, rejestru poważnych naruszeń i manipulacji stosowanych w pojazdach na terenie Unii Europejskiej.

  Zapraszamy do wysłuchania audycji po kliknięciu w logo radiostacji.

  O masowej kontroli odbierania tygodniowych odpoczynków regularnych w Belgii, a także o tym, jak inne kraje EU przygotowują się do egzekwowania zakazu – w wypowiedzi dla Newsr.tv Ekspert INELO ds Rozwoju i Szkoleń – Mateusz Włoch.

  Zapraszamy do obejrzenia materiału po kliknięciu w zdjęcie obok.

   

  19 lipca 2017, ekspert INELO – Mateusz Włoch – był gościem Radosława Wilczka w audycji  Radia Łódź – Moto-podgląd.

  Głównym tematem audycji była kwestia płacy minimalnej dla kierowców zawodowych wyjeżdżających do krajów UE w kontekście aktualnych regulacji prawnych a także zmian planowanych w ramach Pakietu drogowego.

  Zapraszamy do wysłuchania audycji po kliknięciu w logo radiostacji.

  8 czerwca 2017, ekspert INELO – Mateusz Włoch – był gościem Anny Grabowskiej  w audycji Polskiego Radia Praca i Kapitał. Głównym tematem audycji był przyjęty niedawno przez Komisję Europejską pakiet regulacji prawnych dla transportu – tzw. pakiet drogowy.

  W dyskusji o tym, jak planowane zmiany wpłyną na sytuację przedsiębiorstw transportowych i kierowców zawodowych, gospodarz programu i zaproszeni goście poruszyli najistotniejsze aktualnie kwestie. Zapraszamy do wysłuchania audycji po kliknięciu w logo radiostacji.

  W dniu 5 czerwca br., ekspert INELO Mateusz Włoch – wziął udział w audycji Poranek RDC w RDC Radio Warszawa, której tematem były niedawno ogłoszone przez Komisję Europejską zmiany w zakresie regulacji prawnych dla branży transportowej –  tzw. pakiet mobilności.

  Podczas audycji na żywo, nasz ekspert wypowiedział się na temat zmian, które przygotowuje Komisja Europejska.

  Nagranie audycji dostępne po kliknięciu w logo radiostacji.

  Stworzone przez polskich inżynierów i programistów oprogramowanie podbija Europę i poprawia bezpieczeństwo na drogach. Korzystają z niego inspekcje drogowe na całym świecie m.in. jedna z największych w Europie – brytyjska  Driver and Vehicle Standards Agency.

  O roli i możliwościach oprogramowania 4TRANS w wykrywaniu  nieprawidłowości i manipulacji dla Newsrm.tv Kierownik Działu Sprzedaży Zagranicznej i Obsługi Służb Kontrolnych w firmie IneloMałgorzata Stocerz.

  O manipulacjach dla Newsrm.tv ekspert INELO – Mateusz Włoch.

  Już 30-35 %  samochodów ciężarowych podlega manipulacjom – tak szacuje Komisja Europejska. To oznacza, że w co trzecim pojeździe dochodzi do oszustw dotyczących rejestrowania czasu pracy oraz odpoczynku.

  Każda manipulacja polega na tym, żeby pojazd się przemieszczał, a kierowca rejestrował na tachografie odpoczynek – mówi newsrm.tv Mateusz Włoch, ekspert INELO w zakresie szkolenia międzynarodowych służb kontrolnych.

  Gościem programu Marcina Piaseckiego #RZECZoBIZNESIE była Małgorzata Stocerz, Kierownik Działu Sprzedaży Zagranicznej w firmie Inelo.

  „Gość programu opowiedziała, w jaki sposób odbywają się przetargi w różnych krajach. – Widzimy tendencję, że coraz więcej krajów i instytucji kładzie nacisk na jakość. To są przetargi, gdzie ważna jest przede wszystkim jakość. Są bardzo dokładne specyfikacje techniczne, jak również testy. Nie kupuje się czegokolwiek, tylko program musi przejść testy kwalifikacyjne – tłumaczyła.”

  INELO – jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX.

  Nasze doświadczenie kreowane na przestrzeni ostatniej dekady sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom przygotowujemy z największą starannością, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

  Kliknij by obejrzeć filmSzkolenia dla firm transportowych i spedycyjnych http://szkoleniadlatransportu.pl/
  Profesjonalne szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw transportowych i szkolenia dla firm spedycyjnych z rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców.

  Nasze szkolenia kierowane są zarówno do logistyków, menadżerów flot oraz innych osób, które zawodowo zajmują się transportem i spedycją. Organizujemy także szkolenia dla kierowców, które pozwolą osobom zawodowo zajmującym się transportem zdobyć ważne umiejętności, niezbędne w codziennej pracy.

  Ostatnie wpisy

  Facebook