Ekspert Inelo szkoli fińską Policję

szkolenie dla fińskiej policji inelo
Inelo Inelo
Aktualności

Po wyposażeniu fińskiej Policji w oprogramowanie Tachoscan Control oraz anteny DSRC, nasz ekspert – Michał Franczyk przeszkolił policjantów tak, aby mogli efektywnie realizować kontrole w zakresie czasu pracy kierowców.

Przypominamy –  Grupa Inelo podpisała umowę na dostawę rozwiązań dla Policji w Finlandii, która stała się tym samym 44 służbą kontrolną korzystającą z naszych rozwiązań, co sprawia, że jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku.

Michał Franczyk, Enforcement Authorities and Export Sales Manager, przeprowadził dwa szkolenia dla Policji fińskiej, z czego w ostatnim spotkaniu online wzięło udział ponad 170 uczestników. Szkolenie zostało wysoko ocenione, o czym świadczy otrzymana informacja zwrotna i wiele pozytywnych słów. 

Dzięki rozwiązaniom od Grupy Inelo i szkoleniom przeprowadzonym przez naszego eksperta, fińska Policja może od teraz realizować efektywne kontrole w zakresie czasu pracy kierowców, wykorzystując do tego oprogramowanie Tachoscan Control oraz innowacyjne rozwiązania do zdalnego odczytu danych z inteligentnych tachografów.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta