• Polski
 • English
 • Pierwsza konferencja online dla służb kontrolnych organizowana przez Grupę Inelo, Corte oraz Komisję Europejską

  Blisko 130 przedstawicieli z 50 różnych inspekcji z ponad 30 krajów wzięło udział w międzynarodowej konferencji online dla służb kontrolnych z całej Europy, zorganizowanej przez Grupę Inelo wraz z Zarządem Konfederacji Organizacji Kontroli w Transporcie Drogowym (CORTE). Gośćmi specjalnymi wideokonferencji, która w całości poświęcona była zagadnieniom związanym z pakietem mobilności, byli delegaci Komisji Europejskiej.

  Czytaj więcej

  Growing Eco – miliony przejechanych kilometrów, tysiące ton dowiezionego ładunku na czas oraz liczni klienci

  Growing Eco – jest prężnie działającą firma, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie importu i eksportu towarów z dowolnego miejsca w Europie. Cieszymy się, że jako Partner Biznesowy mamy okazję wspierać swoimi rozwiązaniami firmę, która może poszczycić się flotą ponad 60 zestawów przewozowych, milionami  przejechanych kilometrów, tysiącami ton dowiezionego ładunku na czas i licznymi klientami, których portfel ciągle się poszerza.

  Czytaj więcej

  Dodatkowa emisja CO2 okaże się powodem do zmian w pakiecie mobilności?

  Nawet 3,3 mln ton CO2, 704 tony tlenków azotu i 251 ton pyłów rocznie. To bilans dwóch ograniczeń – obowiązkowych powrotów ciężarówek do bazy i ograniczenie kabotażu, wynikających z pakietu mobilności, mających wejść w życie w lutym przyszłego roku. Dane pochodzą z opublikowanych wyników badań, które Komisja Europejska zleciła w celu oceny przypuszczalnych skutków wspomnianych zmian.

  Czytaj więcej

  Kontrola zużycia paliwa – jak sobie z tym poradzić przy pomocy eco-drivingu i TMS. Panel dyskusyjny z firmami Vicos i Zinek Transport

  Już 4 marca o godzinie 10.00 odbędzie się bezpłatny webinar, w trakcie którego Tomasz Czyż, ekspert GBox z Grupy Inelo, przedstawi cyfrowe narzędzia ułatwiające kontrolę zużycia paliwa w firmie transportowej.

  Czytaj więcej

  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I JAKO PIERWSZY PRZECZYTAJ DOKĄD DOJEDZIE BRANŻA TSL W 2021 ROKU?

  Początek roku to dobry moment na pierwsze podsumowania minionych 12 miesięcy. Rok 2020 był czasem szczególny, zdominowanym informacyjnie i organizacyjnie przez pandemię. Nie da się ukryć, że wirus na dobre zadomowił się wśród ludzi, a obserwując wydarzenia można zauważyć, że część z nas zdążyła odnaleźć się w nowej rzeczywistości, druga natomiast z nadzieją spogląda w nowy rok, licząc na rychły koniec pandemii. Jak więc będzie wyglądał rok 2021?

  Czytaj więcej

  Ostatnie wpisy

  Facebook