Partner Biznesowy Grupy Inelo – TransUnique

rekomendacyjne, transunique
Inelo Inelo
Aktualności

Kolejny rozdział cyklu Partner Biznesowy Grupy Inelo to spotkanie z TransUnique – firmą specjalizującą się w transporcie międzynarodowym, laureatem nagrody Orły Transportu. Zapraszamy do lektury!

TransUnique wyróżnia się nie tylko dobrym zrozumieniem indywidualnych potrzeb klientów, ale również wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, wyposażonej w zaawansowane systemy monitoringu i śledzenia GPS, TransUnique zapewnia bezpieczne i terminowe dostawy na najwyższym poziomie. Firma posiada flotę złożoną z samochodów marki MAN i DAF, wyposażonych w silniki spełniające normy Euro 6 oraz korzysta z naczep marki Krone Mega Liner, zapewniających bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Najważniejszym kapitałem firmy są ludzie – doświadczeni kierowcy, którzy wiedzą, jak w profesjonalny sposób realizować zlecenia transportowe w bezpieczny i sumienny sposób.

TransUnique zajmuje się również logistyką – w tym segmencie proponując rozwiązania, które pozwalają na optymalizację kosztów, jednocześnie gwarantują klientom większą wydajność.

Cieszymy się mogąc wspierać TransUnique w codziennej pracy, dążeniu do zwiększania efektywności i obsłudze klientów na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta