VIAON wspiera branżę transportową nową usługą – OCRK Wsparcie

Inelo Inelo
Aktualności

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy czołowych ekspertów w branży, dystrybutor marki INELO opracował usługę kompleksowego wsparcia dla przedsiębiorców branży transportowej, którzy samodzielnie rozliczają czas pracy zatrudnionych kierowców z wykorzystaniem systemu 4Trans.

Czym jest OCRK Wsparcie? 

OCRK Wsparcie to usługa wieloaspektowego wsparcia dla przedsiębiorców branży TSL, borykających się z wyzwaniami otoczenia prawnego i gospodarczego swoich firm, będąca odpowiedzią na sygnały płynące z rynku. Wprowadzenie nowego rozwiązania umożliwia m.in. pełne wsparcie dla firmy transportowej w zakresie problematyki płacy minimalnej w krajach europejskich czy pomoc prawną. Ponadto korzystanie z usługi zapewnia bezpieczeństwo w zakresie prawidłowych ustawień programu i kontrolę jakości rozliczeń, co stanowi ważny aspekt w kontekście możliwych działań kontrolnych inspekcji.

Co zapewnia nowa usługa?

Usługa OCRK Wsparcie to pomoc najlepszych ekspertów w newralgicznych aspektach codziennego funkcjonowania firmy transportowej. W zakresie usługi znajdziemy:

  • audyt i modyfikację dokumentacji pracowniczej oraz aktualizację w przypadku zmian prawnych,
  • audyt ustawień programu 4Trans i ewentualne propozycje zmian,
  • regularną kontrolę jakości rozliczeń czasu pracy kierowców,
  • pomoc w eliminowaniu problemów związanych z płacą minimalną (podczas kontroli czy spełniania wymogów formalnych poszczególnych krajów),
  • obsługę prawną, w skład której wchodzi m.in. reprezentowanie podczas kontroli, odwołania, obsługa roszczeń oraz bieżące informacje prawne z praktycznymi wskazówkami, szkolenia kierowców,
  • dostęp do telefonu interwencyjnego 24/7 (np. dla kierowcy podczas kontroli),
  • wsparcie dla pracownika firmy transportowej zajmującego się rozliczaniem czasu pracy kierowców.

Dla kogo?

Innowacyjna usługa OCRK Wsparcie dedykowana jest dla firm korzystających z systemu 4Trans.

OCRK Wsparciedowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta