Niesłabnące zaufanie do Tachoscan Control – Inspekcja Pracy z Holandii wybiera program Inelo

tachoscan control
Inelo Inelo
Aktualności

Do szerokiego portfolio służb kontrolnych używających program Tachoscan Control dołączyła Inspekcja Pracy z Holandii. Tym samym z oprogramowania Inelo korzysta już 49 służb kontrolnych w 25 krajach, co daje ponad 4 500 licencji.

Wybór Tachoscan Control przez służby z Holandii pokazuje pełne zaufanie tej inspekcji do naszego programu, które było dla nich pierwszym wyborem, po tym, jak zostało one rekomendowane przez  inspekcję transportu drogowego ILT, która używa programu Inelo od ponad 9 lat. Niezmiernie cieszy nas fakt, że Tachoscan Control jest ceniony za swoją wysoką jakość i ciągły rozwój wśród organów kontrolnych w największych państwach europejskich.

Pełne wsparcie holenderskiej Inspekcji pracy

Holenderska Inspekcja Pracy, aby realizować swoje działania, wybrała wersję Tachoscan Control LAN, która umożliwia łatwe zarządzanie licencjami, użytkownikami oraz danymi zebranymi podczas kontroli. Wszystkie dane trafiają na serwery inspekcji pracy, która zarządza zarówno serwerami jak i zbieranymi na nich danymi. Tego typu rozwiązanie wymaga od inspekcji odpowiedniego zaplecza IT, a z naszej strony odpowiedniego i dostosowanego wsparcia. Proces wdrożenia Tachoscan Control przebiegł płynnie, dzięki czemu inspektorzy mogą już w pełni korzystać z możliwości oprogramowania.

Tachoscan Control – rozwiązanie user-friendly

Nasz zespół od lat dokłada wszelkich starań, aby program Tachoscan Control reprezentował najwyższą jakość i spełniał najważniejsze wymagania naszych klientów będąc narzędziem jak najbardziej user-friendly. Za każdym razem chętnie podejmujemy się nowych indywidualnych projektów tak, aby dostosować program do sposobu pracy i indywidualnych potrzeb naszych przyszłych użytkowników.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta