Kolejny sukces Grupy Inelo. Niemiecka Policja wybiera TachoScan Control

niemiecka policja, grupa inelo
Inelo Inelo
Aktualności

Początek 2022 roku przyniósł dobrą wiadomość – firma Inelo wygrała przetarg dla służb policyjnych działających w regionie zachodnich Niemiec – Hesji i Nadrenii-Palatynatu. W ramach umowy Inelo wyposaży niemieckich policjantów w program Tachoscan Control, który analizuje dane z tachografów cyfrowych i kart kierowców. Tym samym Grupa Inelo dostarcza oprogramowanie  już do 43 służb kontrolnych z 23 krajów.

Technologiczne wsparcie niemieckiej Policji

Program TachoScan Control firmy Inelo został uznany za najlepszą propozycję w zakresie wsparcia funkcjonariuszy Policji w przeprowadzaniu kontroli czasu jazdy i odpoczynków kierowców. Zamówienie obejmuje 67 licencji dla regionu Nadrenii oraz 170 dla Hesji. Dodatkowo Inelo zaopatrzy policjantów z Hesji w urządzenia TachoReader Basic, które pobierają dane ze wszystkich dostępnych na rynku tachografów nowej i starej generacji oraz z kart kierowców.

Zamówione w ramach przetargu oprogramowanie zostało dostosowane do niemieckich przepisów. Ponadto eksperci Grupy Inelo przygotowują dla niemieckiej Policji szkolenia, które zapoznają funkcjonariuszy ze szczegółami działania Tachoscan Control.

Niesłabnące zaufanie do rozwiązań Grupy Inelo

To pierwsze zlecenie dla niemieckiej Policji, ale nie pierwsze doświadczenie Grupy Inelo związane z niemieckimi  służbami kontrolnymi – już od 2007 roku zaopatrujemy Federalny Urząd ds. Transportu Towarowego (BAG) w urządzenia TachoReader oraz w oprogramowanie TachoScan Control.

Bądź przygotowany na kontrolę

Wspomniane rozwiązania są pomocne nie tylko dla europejskich służb kontrolnych. Specjalne oprogramowanie 4Trans i TachoScan umożliwia pracownikom firm transportowych weryfikowanie danych i ewentualnych naruszeń przepisów właśnie w taki sposób, jak robią to służby. Nasze rozwiązania pozwalają nadążyć za zmieniającymi się przepisami i ograniczyć ryzyko problemów podczas kontroli.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta