Komenda Stołeczna Policji wybiera Tachoscan Control

tachoscan control, komenda stołeczna policji, przetarg, oprogramowanie
Inelo Inelo
Aktualności

Komenda Stołeczna Policji wykupiła dla swoich pracowników licencje na oprogramowanie Tachoscan Control, tym samym najnowsza wersja programu pozwoli kontrolować przewozy drogowe towarów i osób.

Program Tachoscan Control został oceniony bardzo wysoko przez Komendę Stołecznej Policji, która w ramach zamówienia rozpoczyna co najmniej czteroletnią współpracę z Inelo. Podpisany kontrakt po raz kolejny potwierdza, że oprogramowanie Tachoscan Control jest oceniane na rynku, jako jedno z najbardziej profesjonalnych narzędzi służących do analizy czasu pracy kierowców oraz wykrywania manipulacji. Na wspomnianą ocenę wpływa również profesjonalne wsparcie ze strony ekspertów Inelo.

Warto zaznaczyć, że polska marka jest również pierwszym wyborem dla europejskich organów kontrolnych. Z oprogramowania i urządzeń do analizy czasu pracy kierowców oraz wykrywania manipulacji korzystają 42 inspekcje kontrolne w 23 krajach, m.in. ITD, czy BAG.

Co istotne, dzięki modułowi Tachoscan nasze rodzime firmy transportowe, rozliczające kierowców za pomocą programu 4Trans mogą weryfikować naruszenia w taki sam sposób, jak widzą je inspekcje w 23 krajach.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta