Grupa Inelo na konferencji Transport i Logistyka

konferencja transportowa
Inelo Inelo
Aktualności

Już 8 września będziemy mieli przyjemność gościć na konferencji Transport i Logistics 100 CEO’s Conference w Poznaniu. To druga edycja tego wydarzenia, którego organizatorem jest znane branżowe czasopismo – Transport Manager.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do członków zarządów i właścicieli firm transportowych. Podczas licznych prelekcji i paneli dyskusyjnych poruszone zostaną między innymi tematy związane z budowaniem wizji i strategii rozwoju przedsiębiorstwa w kontekście aktualnych oraz przewidywanych trendów gospodarczych i geopolitycznych. Porozmawiamy również o tym, jak skrócić łańcuchy dostaw i z jakich nowoczesnych narzędzi zarządczych warto korzystać.

W tak znakomitym gronie nie mogło zabraknąć przedstawiciela Inelo – jest nim nasz ekspert Mateusz Włoch, który wygłosi prelekcję „Dwutorowość wynagrodzeń kierowców – gdy przepisy zderzają się z praktyką”. Mateusz opowie między innymi o nowych przepisach oraz ustalaniu struktury wynagrodzeń w firmie, tak aby warunki płacy były jednocześnie zgodne z prawem i przejrzyste.


Prelekcje i panele dyskusyjne to nie wszystko – podczas konferencji każdy zarejestrowany uczestnik ma możliwość umówienia indywidualnego spotkania z ekspertami Inelo. Wypełnij formularz i czekaj na telefon od naszego konsultanta, który omówi z Tobą wszystkie szczegóły.

  Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami!


  Konferencja tylko dla zarejestrowanych uczestników. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziesz pod poniższym linkiem – na stronie organizatora Transport Manager.

  Skontaktuj się z nami.

  Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

   Biuro obsługi klienta