Auto-Diesel Marek Perzyński – sprawdzony i solidny przewoźnik transportu papieru i makulatury

Auto-Diesel Marek Perzyński
Inelo Inelo
Aktualności

Powracamy z kolejną odsłoną cyklu Partner Biznesowy Grupy Inelo. Tym razem przedstawiamy przedsiębiorstwo Auto-Diesel Marek Perzyński, które z powodzeniem działa na rynku już od ponad 30 lat. Specjalnością firmy jest transport papieru i makulatury przy użyciu nowoczesnych naczep Joloda.

Wykwalifikowani kierowcy, duża nowoczesna flota, wieloletnie doświadczenie i wykorzystanie rozwiązań technologicznych Grupy Inelo – to wszystko pomaga naszym partnerom realizować nawet najtrudniejsze specjalistyczne zlecenia oraz utrzymywać terminowość i jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie – zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. To podejście zostało docenione przez klientów – Auto-Diesel od lat może szczycić się pozycją lidera w swojej branży, obsługując wiodące firmy papiernicze i recyclingowe.

Jako Grupa Inelo cieszymy się, mogąc dostarczać narzędzia, które wspierają Auto-Diesel w codziennej pracy. Rozwiązania i usługi, które posiada nasz partner biznesowy, są wzajemnie powiązane i zintegrowane, przez co jeszcze skuteczniej optymalizują procesy w firmie, podnoszą bezpieczeństwo i pomagają skutecznie dopasować się do indywidualnych oczekiwań klientów.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta