WeBB MeetUp – Konferencja dla pasjonatów branży IT

Inelo Inelo
Brak kategorii

7 grudnia 2016 roku na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej będzie miała miejsce jubileuszowa, 5. edycja konferencji WeBB MeetUp. Jest to event dedykowany wybranym działom branży IT, którego cel stanowi analiza nowych technologii i wymiana doświadczeń.

Na jaki temat?

Podczas najnowszej edycji poruszane będą tematy EventSourcingu oraz CQRS jako alternatywy dla CRUD, a także tworzenia grafiki w WebGL. Zostaną zaprezentowane przykłady użycia Token Authentication w ASP.NET Core oraz kompletny proces wdrożenia i poruszania się w kontenerach – czyli „A Docker Story”. Prelegenci przedstawią nam również podejście funkcyjne w projektowaniu oprogramowania i wyjaśnią czym jest Blockchain. Prelekcje przygotowane są przez pasjonatów branży IT, którzy poprzez praktyczne przykłady dostarczają uczestnikom merytorycznej wiedzy i chęci do działania.

Z dumą informujemy, że prezentację pt. „WEBGL – wprowadzenie w trzeci wymiar stron internetowych” przeprowadzi zasilający szeregi naszej firmy deweloper platformy GBOX – Marek Mazur.

Kto się tym zajmuje?

Organizatorzy konferencji – firma Da Vinci Studio i Koło Informatyczne Reset – dokładają wszelkich starań, aby WeBB MeetUp był przygotowany na najwyższym poziomie. Dzięki wzajemnej współpracy z partnerami wydarzenia i intensywnej pracy obu stron powstaje niepowtarzalna konferencja, która z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dodatkowo, Ci z uczestników, którzy potwierdzą swój udział rejestrując się na stronie eventu, mają szansę na wygranie wartościowych nagród. Zatem jeśli ktoś nie dokonał jeszcze rejestracji lub chce poznać szczegóły wydarzenia – zapraszamy na http://webbmeetup.com/

agenda

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta