Szkolenia z rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców – Grudzień 2016

Inelo Inelo
Aktualności

Szkolenia otwarte z rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców organizowane są cyklicznie, w całej Polsce – byliśmy w większości miast w kraju.

W grudniu organizujemy trzy ostatnie szkolenia w tym roku:

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”16px”][vc_btn title=”Gorzów Wielkp. 13.12″ color=”green” link=”url:http%3A%2F%2Fszkoleniadlatransportu.pl%2Fszkolenia%2Fszkolenie%2Fgorzow-szkolenie-otwarte-rozliczania-ewidencji-czasu-pracy-kierowcow%2F||”][vc_btn title=”Tarnów 15.12″ color=”green” link=”url:http%3A%2F%2Fszkoleniadlatransportu.pl%2Fszkolenia%2Fszkolenie%2Ftarnow-szkolenie-otwarte-rozliczania-ewidencji-czasu-pracy-kierowcow%2F||”][vc_btn title=”Warszawa 16.12″ color=”green” link=”url:http%3A%2F%2Fszkoleniadlatransportu.pl%2Fszkolenia%2Fszkolenie%2Fwarszawa-szkolenie-otwarte-rozliczania-ewidencji-czasu-pracy-kierowcow%2F||”][/vc_column][/vc_row]

Na szkoleniach poruszane są najważniejsze i aktualne zagadnienia dla osób rozliczających czas pracy kierowców. W szczególności zwracamy uwagę na:

  • istotne dla branży zmiany w przepisach,
  • zapisy w dokumentacji wewnątrz-zakładowej,
  • tematykę tworzenia ewidencji czasu pracy, rozliczania kosztów podróży służbowych (delegacji),
  • temat płacy minimalnej w innych krajach, wraz z praktycznymi zastosowaniem rozliczenia w oprogramowaniu 4Trans. Zobacz szczegółowy program >> PROGRAM

Nasi trenerzy starają się przekazywać w zrozumiały sposób nawet najbardziej zawiłe zagadnienia. Podczas szkolenia podkreślamy bezpieczne rozwiązania np. dotyczące sposobów rozliczania diet i ryczałtów za nocleg. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jakie zapisy są niezbędne w dokumentacji wewnątrzzakładowej, co pozwoli uniknąć problemów podczas kontroli. Pozyskana wiedza na temat najważniejszych składników wynagrodzenia kierowcy da możliwość prawidłowego rozliczenia czasu pracy, a co za tym idzie uniknięcia roszczeń pracowniczych oraz optymalizacji kosztów związanych z wynagrodzeniem.

Przekazywana wiedza znajdzie praktyczne zastosowanie w przykładach rozliczeń, prezentowanych w oparciu o program 4Trans. Podczas szkolenia wymieniamy się doświadczeniami zdobytymi m. in. podczas indywidualnych szkoleń w Państwa firmach.

Naszym celem jest znalezienie oraz przekazanie najbezpieczniejszego i najlepszego rozwiązania pozwalającego firmie samodzielnie rozliczać czas pracy kierowców.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta