ETA Smart od Grupy Inelo – sprawdź nową funkcjonalność!

ETA Smart
Inelo Inelo
Aktualności

Już teraz możesz korzystać z nowej funkcjonalności w systemie telematycznym GBox! ETA Smart to narzędzie, dzięki któremu skutecznie oszacujesz planowany czas przybycia do miejsca docelowego, uwzględniając nie tylko bieżące warunki na drodze, ale także czas pracy kierowcy. W ten sposób funkcjonalność ETA Smart pozwala na precyzyjne planowanie transportu oraz minimalizuje ryzyko opóźnień i kar umownych.

Aby zachować konkurencyjność na rynku, przewoźnicy muszą stale optymalizować wykorzystanie swoich pojazdów. Dlatego właśnie coraz więcej firm korzysta z technologii ETA, która pozwala na lepsze zarządzanie łańcuchami dostaw poprzez automatyczne zbieranie i analizę danych.

W praktyce ETA Smart może stanowić realne wsparcie dla wszystkich firm zajmujących się transportem. Narzędzie zapewnia dyspozytorom dostęp do bieżących informacji o stanie realizacji zlecenia, a także o przybliżonych czasach dojazdu oraz przewidywanych opóźnieniach.

Funkcjonalność ETA Smart od Grupy Inelo

ETA Smart od Inelo to łatwiejsza praca kierowców. Dzięki informacjom o dostępnym czasie jazdy, wymaganych odpoczynkach i pozostałej liczbie kilometrów, kierowcy mogą lepiej planować realizację zlecenia oraz uniknąć przekroczenia wymaganych norm czasu pracy. Usprawnieniu ulega także komunikacja na linii kierowca-spedytor.

  ETA Smart - Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  ETA Smart od Grupy Inelo to:

  • zaawansowany algorytm uwzględniający czas pracy kierowcy,
  • precyzyjne szacowanie planowanego czasu przybycia do celu,
  • inteligentne przewidywanie miejsc parkingowych (poprzez badanie postojów innych pojazdów),
  • analiza danych z tysięcy pojazdów ciężarowych, które korzystają z telematyki.

  Przyśpiesz rozwój swojej firmy – skorzystaj z promocji na ETA Smart oraz GBox Assist

  Jeśli chcesz korzystać z ETA Smart, skontaktuj się z biurem obsługi Grupy Inelo. Nasi pracownicy udzielą Ci wszelkich informacji na temat tego narzędzia oraz pomogą wdrożyć je w Twojej firmie. To nie wszystko – trwa również promocja na GBox Assist! Do końca czerwca możesz zawrzeć umowę na preferencyjnych warunkach i uzyskać nawet do 30% rabatu na zakup urządzenia. Nie przegap okazji na zoptymalizowanie swojego biznesu – skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

   ETA Smart - Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

   Skontaktuj się z nami.

   Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta