GBox Assist 3.0 – nowy wymiar telematyki

Inelo Inelo
Aktualności

GBox Assist 3.0 to nowa generacja zaawansowanego i jednego z najchętniej wybieranych systemów służących do lokalizacji i monitoringu GPS GBox Assist.  Jest to całkowicie nowe urządzenie posiadające szereg innowacyjnych rozwiązań, z uwzględnieniem dobrze znanych funkcji przejętych od swojego starszego brata, które zostały dopracowane i rozbudowane tak, aby wykorzystać w pełni potencjał swojej floty.

GBox Assist 3.0 – nowatorskie podejście w dziedzinie lokalizacji monitoringu GPS

GBox Assist 3.0 jest przykładem nowatorskiego podejścia do tematu urządzeń telematycznych opartych na sieci i nawigacji GPS z uwzględnieniem możliwości sczytywania i analizy danych, a także platformy będącej podstawą dwukierunkowej komunikacji z kierowcą. Prezentowane rozwiązanie jest efektem pracy działu ekspertów i programistów, opartej na licznych konsultacjach i opiniach z firmami transportowymi, które zostały zaproszone do udziału w projekcie już na etapie rozwoju i początkowych testów. Dzięki współpracy z zewnętrznymi konsultantami, stworzone zostało urządzenie telematyczne nowej generacji, uwzględniające aktualne oczekiwania firm transportowych co do systemów w dziedzinie monitoringu i lokalizacji GPS. Implementacja zastosowanych rozwiązań w zdecydowany sposób przyczyni się do sprawniejszego funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, gwarantując przy tym oszczędność czasu i redukcję kosztów.

GBox Assist 3.0 – całkiem nowe urządzenie 

GBox Assist 3.0 to nie tylko nowy wygląd, to przede wszystkim całkowicie odmienione wnętrze, stanowiące o jego sile i pozwalające patrzeć w przyszłość.  Zdecydowanie zwiększona moc obliczeniowa i pamięć Android 9.0, przekłada się na płynne działanie aplikacji i szybką reakcję na polecenia użytkownika, co w zdecydowany sposób przyśpiesza  pracę i oszczędza czas kierowcy. To właśnie m.in. z myślą o ich komforcie i bezpieczeństwu stworzony został nowy komputer pokładowy, wyposażony w wyświetlacz z zwiększoną rozdzielczością, lepszymi kątami widzenia oraz z dokładniejszym odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo nowe zasilanie bateryjne zapewnia bezpieczne i bezawaryjne wyłączenie urządzenia, jak i systemu. Całość została zamknięta w nowej i ergonomicznej obudowie, która pozwala na szybkie i wygodne zamontowanie urządzenia w kabinie ciężarówki.

Moduł GPS , modem LTE, Wi-Fi oraz Bluetooh, czyli innowacyjny sposób komunikacji 

Podstawowym zadaniem urządzenia GBox Assist 3.0 jest monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym, co przy obsłudze dużej ilości zleceń, ułatwia lokalizowanie floty i jej zarządzanie. Wbudowany moduł GPS i antena GPS ukryta pod obudową  gwarantuje płynną pracę nawigacji, która na bieżąco dostarcza kierowcy niezbędne informacje, a spedytorowi umożliwia śledzenie ciężarówki i kontrolowanie, czy porusza się po zaplanowanej trasie. GBox Assist 3.0 jest urządzaniem, w którym zastosowano moduł LTE, pozwalający  na błyskawiczną dwustronną komunikację, dzięki której  wiadomości, zlecenia, korytarze, jak i kolorowe skany są przesyłane w zaledwie kilka sekund. Natychmiastowy i  sprawny kontakt dyspozytora z kierowcą jest gwarancją bezpiecznego i bezproblemowego  przewozu towarów.

GBOX Assist 3.0 innowacyjne urządzenie, dobrze znane funkcje

Mimo, że GBox Assist 3.0 posiada również funkcje przejęte od swojego starszego brata, warto pamiętać, że jest to urządzenie zbudowane od podstaw, a co ważne niezwykle rozwojowe. Podstawą jest całkowicie nowa elektronika, która daje możliwość dostosowywania urządzenia do zmian w transporcie międzynarodowym. System telematyczny nowej generacji GBox Assist 3.0 zostanie doceniony w szczególności przez firmy oczekujące nowoczesnych rozwiązań, pozwalających zautomatyzować procesy spedycyjno-logistyczne, a także obniżyć koszty, w pełni wykorzystując czas pracy kierowców.

Więcej informacji >>>

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta