Szkocka Policja wybiera Tachoscan Control

szkocka policja, inspekcje
Inelo Inelo
Aktualności

Szkocka Policja dołącza do szerokiego grona europejskich inspekcji, które doceniły oprogramowanie TachoScan Control – rozwiązanie IT do kontroli rozliczania czasu pracy kierowców. Tym samym z programu Inelo będą korzystały już 42 inspekcje w Europie.

Podpisany kontrakt w ramach zamówienia rozpoczyna co najmniej trzyletnią współpracę Szkockiej Policji z Inelo, z możliwością przedłużenia na kolejne dwa lata.

Eksperci Inelo przeprowadzą w najbliższym czasie czterodniowe szkolenie dla dwóch grup liczących ponad 40 policjantów, tak aby w pełni mogli korzystać z możliwości oprogramowania, które zostało dostosowane do indywidualnych wymagań umożliwiając inspektorom generowanie kar zgodnie z obowiązującym taryfikatorem i przepisami.

Szkocka Policja dołączając do organów kontrolnych w największych państwach europejskich, które korzystają z programu Tachoscan Control tylko potwierdza, że  oprogramowanie od Inelo jest bezkonkurencyjne i stanowi dla inspekcji pierwszy wybór. W tym miejscu warto przypomnieć, że dzięki modułowi Tachoscan polskie firmy transportowe, rozliczające kierowców za pomocą programu Tachoscan, mogą weryfikować naruszenia w taki sam sposób, jak widzą je inspekcje w 23 krajach.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta