WW Transport – czyli jak zdobyć silną pozycję na rynku i zaufanie renomowanych firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych

W&W Transport, partner Biznesowy Grupy Inelo
Inelo Inelo
Aktualności

Partner Biznesowy Grupy Inelo W&W Transport, to polska firma transportowa z ponad 45-letnim doświadczeniem, której dynamiczny rozwój zaowocował wypracowaniem silnej pozycji na rynku i zdobyciem zaufania wielu renomowanych firm. Sukcesy firmy potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia, m.in. tytuł „Gazeli Biznesu”.

W&W Transport jest przykładem, jak umiejętnie łączyć zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, co przy prowadzeniu przedsiębiorstwa w oparciu o zasady uczciwości i szacunku względem pracowników i klientów, pozwoliły zbudować firmę posiadającą 80 nowych zestawów transportowych, wyselekcjonowaną grupę doświadczonych kierowców oraz własne zaplecze serwisowe, umożliwiając tym samym podejmowanie najbardziej skomplikowanych zleceń. Misją firmy jest bezpieczna i terminowa realizacja usług transportowych, które obejmują całą Europę oraz Rosję. W ich sprawnej obsłudze i niezawodnemu planowaniu pomagają rozwiązania od Grupy Inelo, takie jak: usługa OCRK Wsparcie, zaawansowana telematyka GBox Assist, a także oprogramowanie 4Trans. Jest nam niezmiernie miło towarzyszyć naszemu Partnerowi Biznesowemu W&W Transport w codziennej realizacji usług transportowych na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta