Wymiana doświadczeń daje najlepszy efekt – spotkanie ze szwedzką inspekcją Transportstyrelsen

tachoascan control
Inelo Inelo
Aktualności

W zimowej aurze, w dniach 28-29.11, odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielami Inelo i inspekcji Transportstyrelsen, aby w miłej i przyjacielskiej atmosferze omówić najnowszą wersję Tachoscan Control z dodatkowymi zmianami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb.

Naszych gości przywitał pierwszy śnieg, ale to nie przeszkodziło, aby omówić najnowszą wersję Tachoscan Control  7.0.1 ze specjalnymi zmianami przystosowanymi dla inspekcji Transportstyrelsen, które ułatwią, usprawnią oraz przyspieszą pracę inspektorów. Dopasowane zmiany zostały wprowadzone do programu, jako specjalny indywidulany projekt dla inspekcji.

Międzynarodowa wymiana doświadczeń

Inspektorzy zgłosili również swoje pomysły co do nowych funkcji w programie, które pomogłyby jeszcze bardziej dostosować go do ich sposobu pracy i w znacznym stopniu przyspieszyć kontrole w firmach. Wszystkie pomysły i propozycje zostały omówione oraz zaproponowano możliwe rozwiązania.

Nie zabrakło również czasu, żeby omówić najnowsze zmiany w tachografach inteligentnych oraz problemy z automatycznym zapisem przekroczenia kart w tachografach G2V2 VDO Siemens przy posiadaniu przez kierowcę karty G2V1. Nasi eksperci zaprezentowali również nowy moduł DSRC od Inelo wraz z anteną do preselekcji ciężarówek do kontroli drogowych. Więcej o technologii DSRC można przeczytać tutaj (link do artykułu).

Tego typu spotkania są nieocenionymi okazjami do wymiany doświadczeń między użytkownikami a ludźmi tworzącymi dany produkt. Dają nam znacznie lepszy obraz o potrzebach danego klienta, co pomaga nam w planowaniu nowych funkcji. Nasi specjaliści są zawsze otwarci i entuzjastycznie nastawieni na nowe projekty, które mogą realizować przy współpracy z obecnymi i przyszłymi  klientami.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta