Połączenie Marcos Bis i Inelo

marcos
Inelo Inelo
Aktualności

1 kwietnia rozpoczął się nowy okres w historii Inelo. W tym dniu staliśmy się w 100% udziałowcem cenionej przez klientów firmy Marcos Bis. Proces połączenia trwał blisko 2 lata i zakończył się sukcesem.

Wspólne wartości w służbie przewoźnikom

Inelo i Marcos Bis połączyła nie tylko innowacyjna technologia, ale przede wszystkim wspólne wartości. Naszym celem jest wspieranie przewoźników w realizacji ich najśmielszych wizji. Tworzymy rozwiązania, dzięki którym zdecydowanie szybciej zauważysz efekty biznesowe, a twoje życie stanie się prostsze. Służymy wiedzą i doświadczeniem. Razem możemy jeszcze skuteczniej wspierać cię w rozwijaniu skrzydeł.

One-stop shop – wszystko w jednym miejscu

Połączenie Grupy Inelo i Marcos Bis wpisuje się w strategię biznesową one-stop shop naszej firmy. Dzięki integracji telematyki Inelo oraz systemów TMS Marcos Bis w jednym miejscu znajdziesz rozwiązania, dzięki którym:

  • zwiększysz rentowność,
  • zmniejszysz koszty,
  • bezpiecznie zrealizujesz swoje cele – poczujesz większy spokój i satysfakcję.

Jak to działa w praktyce? Integracja systemów uwolni cię od żmudnego wprowadzania danych, wesprze pracę spedytorów i kierowców, pozwoli przeanalizować informacje i zwiększyć zysk z konkretnych zleceń.

Przeczytaj więcej o ofercie na nowej stronie Marcos Bis, której odsłona domyka proces połączenia spółek. Zobacz, jak wesprzemy cię w bezpiecznym rozwoju biznesu.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta