Pobierz aktualizację dla urządzeń Tachoreader Combo oraz Tachoreader Basic

aktualizacja urządzeń inelo
Inelo Inelo
Aktualności

Masz już urządzenie Tachoreader Combo lub Tachoreader Basic? Sprawdź, jak możesz je zaktualizować. Zapraszamy na specjalnie przygotowaną stronę, gdzie w łatwy sposób zaktualizujesz urządzenia zgodnie z najnowszymi standardami tachografów G2V2.

Jak wspominaliśmy w newsie o Tachografach G2v2, zgodnie z unijnymi przepisami, przewoźnicy są zobowiązani do montażu nowych tachografów inteligentnych w drugiej wersji (G2V2). Oznacza to, że aktualizacja jest niezbędna, aby w pełni dostosować urządzenie do odczytu i analizy danych z nowych kart kierowców i tachografów.

Aktualizacja urządzenia pozwala na odczyt:

  • nowych kart G2v2 z rozszerzoną pamięcią na dane (do 56 dni);
  • sekcji w nowych kartach G2v2 dotyczących zapisów załadunków i rozładunków oraz automatycznych przekroczeń granic;
  • nowych tachografów.

Darmowa aktualizacja – sprawdź, czy spełniasz warunki

Darmowe aktualizacje Tachoreader Combo i Tachoreader Basic dostępne są dla urządzeń objętych gwarancją lub zaktualizowanych w ciągu ostatnich 24 miesięcy za pomocą aktualizacji płatnej. To, czy Twoje urządzenia kwalifikują się do darmowej aktualizacji, możesz sprawdzić tutaj >>>

Nie mogę zaktualizować urządzenia. Co dalej?

Jeśli z powodów technicznych Twoje urządzenia nie kwalifikują się do darmowej aktualizacji, zapraszamy do skorzystania z bezpośredniego kontaktu z Działem Obsługi Klienta – dane kontaktowe:  aktualizacje@inelo.pl  22 113 40 60 wybierz 2.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta