Nowa obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych w GBOX Assist

Inelo Inelo
Brak kategorii

System telematyki GBOX® Assist a obsługa zleceń transportowych (lub obsługa zleceń spedycyjnych)

Podstawą funkcjonowania firmy transportowej jest obsługa zleceń transportowych (lub obsługa zleceń spedycyjnych). Od ilości zleceń oraz jakości w jakiej zostaną wykonane zależy kondycja finansowa przedsiębiorstwa. Firmy transportowe starają się, aby przyjęte zlecenia obsłużyć z jak największą starannością, terminowością jednocześnie minimalizując ewentualne błędy i pomyłki do minimum.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów korzystającym z systemu telematycznego GBOX® Assist stworzyliśmy nową, ulepszoną formę Zleceń.

Naszym celem było zaprojektowanie takiego rozwiązania, które dzięki wskazówkom naszych Klientów, w jeszcze większym stopniu usprawni firmom transportowym obsługę zleceń transportowych.

Nowa forma Zleceń to:

 

  • Zadania po stronie kierowcy zamykane w 3 czynnościach:  przyjęcie zlecenia, odczytanie szczegółów zlecenia, wybranie statusu zlecenia.
  • Duże przyciski statusu zlecenia ułatwiające kierowcy wybranie odpowiedniego komunikatu, który ma zostać przesłany do spedytora.
  • Zmiana formatu listy zdarzeń dla łatwiejszej orientacji w wyświetlonych danych w celu eliminacji pomyłek wynikających ze złego wyboru zlecenia.
  • Powiększone pole do wpisywania oraz wyświetlania uwag, dzięki czemu zwiększono użyteczność tej funkcji.
  • Przeprojektowanie interfejsu, aby ułatwić kierowcy dostęp do istotnych informacji o zleceniu oraz o zdarzeniach, które zawiera.

 

Ważne informacje:

 

Nową formę Zleceń zawierają wszystkie nowo zakupione urządzenia GBOX® Assist.

Klienci korzystający już z systemu telematycznego i monitoringu GPS GBOX® Assist, którzy chcieliby  dokonać aktualizacji urządzeń proszeni się o kontakt: serwis@gbox.pl

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że obsługa zleceń transportowych (lub obsługa zleceń spedycyjnych) to jedna z wielu funkcji, które oferuje system telematyczny i monitoringu GPS GBOX® Assist. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem korzyści, które wynikają z użytkowania systemu GBOX® Assist.

Widoki nowej formy Zleceń:

 

Obsługa zleceń transportowych 1

Obsługa zleceń transportowych 2

Obsługa zleceń transportowych 3

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta