INELO na WeBB MeetUp – Konferencja dla pasjonatów branży IT

Inelo Inelo
Brak kategorii

INELO po raz 6 sponsorem  konferencji dla pasjonatów branży IT –  zapraszamy na kolejną  edycję WeBB MeetUp!

 

 

Spotkajmy się!

Już 11 maja 2017 o 17:00 na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, odbędzie się szósta edycja konferencji dla pasjonatów z branży IT – WeBB MeetUp.  Najnowsza edycja tradycyjnie wypełniona będzie najnowszymi technologicznymi trendami, nowinkami i merytoryką na najwyższym poziomie, a my – jak zawsze – będziemy tam obecni!

Z kim i o czym?

Podczas 6. edycji WeBB MeetUp poruszane będą różnorodne kwestie, które zainteresują każdego, kto z pasją  kroczy ścieżką nowych technologii i nowinek ze świata IT.  Gdy HA to tylko haha, NETowiec w Kosmosie, Jak spać spokojnie zajmując się front-endem –  m.in. pod tymi enigmatycznymi tytułami, pasjonaci i zarazem praktycy, podzielą się swoją wiedzą w ciekawych prelekcjach popartych przykładami z życia branży IT.

Kto za tym stoi ?

Za całość przedsięwzięcia odpowiada zespół pasjonatów –  firma Da Vinci Studio i Koło Informatyczne Reset przy współudziale partnerów: Akademii Techniczno-Humanistycznej, Mikstura.IT i Spread IT.

INELO – jako firma informatyczna działająca w branży transportowej – każdorazowo wspiera tę  inicjatywę, dostrzegając w niej potencjał  rozwoju regionu oraz lokalnego rynku pracy.

Udział w evencie jest bezpłatny, a uczestnicy w czasie trwania konferencji mają możliwość wygrania cennych nagród rzeczowych. W celu poznania szczegółów zapraszamy na stronę:  http://webbmeetup.com/

Jeśli IT jest Waszą pasją, nie możecie tego przegapić!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta