WeBB MeetUp – Konferencja dla IT

Inelo Inelo
Brak kategorii

Spotkajmy się!

Już 11 maja 2017 o 17:00 na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, odbędzie się szósta edycja konferencji dla pasjonatów z branży IT – WeBB MeetUp. Najnowsza edycja tradycyjnie wypełniona będzie najnowszymi technologicznymi trendami, nowinkami i merytoryką na najwyższym poziomie, a my – jak zawsze – będziemy tam obecni!

Z kim i o czym?

Podczas 6. edycji WeBB MeetUp poruszane będą różnorodne kwestie, które zainteresują każdego, kto z pasją kroczy ścieżką nowych technologii i nowinek ze świata IT. Gdy HA to tylko haha, NETowiec w Kosmosie, Jak spać spokojnie zajmując się front-endem – m.in. pod tymi enigmatycznymi tytułami pasjonaci i praktycy podzielą się swoją wiedzą w ciekawych prelekcjach popartych przykładami z życia branży IT.

Kto za tym stoi ?

Za całość przedsięwzięcia odpowiada zespół pasjonatów – firma Da Vinci Studio i Koło Informatyczne Reset przy współudziale partnerów: Akademii Techniczno-Humanistycznej, Mikstura.IT i Spread IT. INELO – jako firma informatyczna działająca w branży transportowej – każdorazowo wspiera tę inicjatywę, dostrzegając w niej potencjał rozwoju regionu oraz lokalnego rynku pracy.

Event jest bezpłatny, a uczestnicy w czasie trwania konferencji mają możliwość wygrania cennych nagród rzeczowych.
W celu poznania szczegółów zapraszamy na stronę: http://webbmeetup.com/

Jeśli IT jest Waszą pasją, nie możecie tego przegapić!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta