Gbox Assist – planuj trasę przejazdu i zapobiegaj powstawaniu naruszeń

gbox assist 3.0
Inelo Inelo
Aktualności

GBox Assist 3.0 otrzymuje aktualizację, która usprawni codzienną pracę Twoich kierowców. Od teraz kierowca nie musi śledzić kilku informacji jednocześnie, ponieważ otrzyma aktualny komunikat z podsumowaniem dostępnego czasu pracy. A to pozwoli uniknąć wielu kosztownych naruszeń. 

Dzięki komunikatom uwzględniającym aktualny stan czasu jazdy i odpoczynku, kierowca będzie powiadomiony o najważniejszych zasadach wynikających z obowiązujących przepisów oraz możliwych rozwiązaniach związanych z: 

 • przedłużeniem czasu jazdy o 1 lub 2 godziny przy powrocie do bazy/domu, w celu odebrania odpoczynku tygodniowego; 
czas jazdy kierowcy
 • zakazem odbierania odpoczynku 45-godzinnego w kabinie pojazdu; 
odpoczynki kierowcy
 • skorzystaniem z odstępstwa dotyczącego odbioru dwóch odpoczynków tygodniowych skróconych z rzędu. 
odpoczynki tygodniowe

Wprowadzona optymalizacja widoku dostępnego czasu pracy została przygotowana w odpowiedzi na coraz bardziej złożone przepisy czasu pracy kierowcy oraz pozwoli zdecydowanie usprawnić jego kontrolę, a przede wszystkim uniknąć dotkliwych kar związanych ze złamaniem nowych wytycznych ustawodawcy. 

GBox Assist 3.0 – skup się na jeździe bez obaw o naruszenia

 • Nowe komunikaty informują o najważniejszych zasadach wynikających z przepisów. Tym samym kierowca lepiej wykorzysta dostępny czas pracy bez obaw o naruszenia.
 • Łatwiejsze planowanie – na nowych kafelkach kierowca zobaczy informacje o długości odpoczynku oraz kiedy najpóźniej musi go wykonać.
 • Odpoczynek w kraju – kierowca otrzyma informacje o konieczności powrotu do centrum operacyjnego i uniknie stresu związanego z analizą i interpretacją nowych przepisów.
 • Jazda w przyszłym tygodniu – w prosty i wygody sposób kierowca zaplanuje pracę w kolejnym tygodniu – w obliczeniach uwzględniających jazdę w dwóch kolejnych tygodniach (90h).

Zmiany interfejsu GBox Assist 3.0 na bazie doświadczeń kierowców

Wprowadzone zmiany w Gbox Assist to również redesign udoskonalający poruszanie się po funkcjach urządzenia  dzięki czemu korzystanie z niego jest prostsze i bardziej intuicyjne.  

 • Nowe kafelki na ekranie głównym – uproszczony widok łączy zasady dotyczące czasu jazdy i odpoczynku w jednym miejscu.
 • Interaktywny widok czasu pracy – poprzez kafelki na ekranie głównym kierowca szybko przejdzie do szczegółowych danych dotyczących czasu jazdy oraz odpoczynku.

Chcesz kontrolować realizację zleceń transportowych za pomocą GBox Assist 3.0 oraz usprawnić pracę Twojego kierowcy? Zostaw kontakt – nasz doradca skontaktuje się z Tobą. 

  Nie masz GBox Assist 3.0 - Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Skontaktuj się z nami.

  Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

   Biuro obsługi klienta