Wyprzedź konkurencję z GBox Assist 3.0 i skorzystaj z rabatu do 30% – promocja zakończona

GBox Assist 3.0
Inelo Inelo
Aktualności

Szukasz rozwiązania telematycznego dla swojej firmy lub posiadasz już urządzenie GBox Light, ale chcesz efektywnie korzystać z potencjału swojej floty? W Inelo znajdziesz, to czego potrzebujesz  – GBox Assist 3.0 – zaawansowane narzędzie, dzięki któremu zautomatyzujesz procesy spedycyjno-logistyczne, a także obniżysz koszty prowadzenia firmy, wykorzystując w pełni czas pracy kierowców. A to wszystko z rabatem nawet do 30%.

Czy wiesz, że firmy posiadające zaawansowane rozwiązania telematyczne wyróżniają się na rynku, stając się bardziej atrakcyjne dla kontrahentów, wzmacniając tym samym swoją pozycję na tle konkurencji?

Nie odkładaj decyzji w czasie i nie pozwól uciec konkurencji – już teraz rozpocznij cyfryzację swojej firmy. Aby pomóc Ci dostosować się do wymogów rynku w tych niełatwych czasach, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę czasową – do 30% rabatu na zaawansowany system telematyczny GBox Assist 3.0.

W ofercie Inelo360 zyskujesz jeszcze więcej

Oferta promocyjna do 30% rabatu na abonament GBox Assist 3.0 łączy się z ofertą Inelo360. Jak to działa? Połącz ze sobą dopasowane do Twoich potrzeb usługi Inelo i zyskaj kolejne rabaty. Chcesz poznać więcej szczegółów?

Kontroluj realizację zleceń transportowych za pomocą GBox Assist 3.0

GBox Assist 3.0 to nowa generacja zaawansowanego i jednego z najchętniej wybieranych systemów służących do lokalizacji i monitoringu GPS. Wybierając GBox Assist 3.0 zyskujesz:

  • Dwukierunkową komunikację z kierowcą
  • Delegowanie zleceń spedycyjnych bezpośrednio do kierowcy
  • Bieżącą analizę czasu pracy kierowcy
  • Zdalne pobieranie danych z karty kierowcy i tachografu
  • Nawigację z uwzględnieniem atrybutów ciężarowych    

System telematyczny GBox Assist 3.0 został doceniony przez m.in.:

zinek
ww transport

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta