Bezpłatne Spotkania Transportowe – edycja wiosenna

Inelo Inelo
Brak kategorii

Konferencje dla transportu 2017

Już od 1 marca rusza wiosenna edycja Spotkań Transportowych organizowanych przez wydawnictwo czasopisma TSLbiznes. Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny cykl konferencji:

  • 1 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Krakowie > REJESTRACJA
  • 7 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Poznaniu > REJESTRACJA
  • 14 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Białymstoku > REJESTRACJA
  • 28 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Lublinie > REJESTRACJA
  • 4 kwietnia 2017 – Spotkanie Transportowe we Wrocławiu > REJESTRACJA
  • 20 kwietnia 2017 – Spotkanie Transportowe w Gdyni > REJESTRACJA
  • 25 kwietnia 2017 – Spotkanie Transportowe w Sosnowcu > REJESTRACJA

UWAGA! Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja online na stronach organizatorów (przy interesującym wydarzeniu kliknij w link „REJESTRACJA” i zapisz się na konferencję).

Zapraszamy do śledzia naszej sekcji WYDARZENIA,w której na bieżąco publikujemy informacje na temat godnych uwagi spotkań dla branży transportowej. Są to wydarzenia, na których mogą Państwo spotkać się z przedstawicielami firmy INELO.

GBOX Assist partner wydarzeń

Jako partner wydarzenia będziemy dla Państwa dostępni na stosiku wystawienniczym GBOX Assist. Podczas trwania konferencji eksperci INELO będą odpowiadać na Państwa pytania związane z wykorzystaniem w codziennej pracy systemów telematycznych takich jak GBOX Assist. Dla osób zainteresowanych zostaną także przedstawione możliwości systemu oraz najnowsze rozwiązania usprawniające pracę w firmie transportowej.

W trakcie prelekcji nasz przedstawiciel – Kamil Korbuwszewki (Kierownik Sprzedaży GBOX) opowie w jaki sposób, z wykorzystaniem systemów telematycznych, sprostać wymaganiom rynku transportowe.

Dowiedz się więcej o  GBOX Assist

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta