Bezpłatne Spotkania Transportowe – edycja wiosenna

Inelo Inelo
Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne konferencje dla firm transportowych, które już w najbliższych miesiącach będą się odbywały w: Krakowie, Poznaniu, Białymstoku, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Gdyni i Sosnowcu.

Spotkania transportowe 2017

Już od 1 marca rusza wiosenna edycja Spotkań Transportowych organizowanych przez wydawcę miesięczników branżowych TSL Biznes i Truck & Van. Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny cykl konferencji:

  • 1 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Krakowie > REJESTRACJA
  • 7 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Poznaniu > REJESTRACJA
  • 14 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Białymstoku > REJESTRACJA
  • 28 marca 2017 – Spotkanie Transportowe w Lublinie > REJESTRACJA
  • 4 kwietnia 2017 – Spotkanie Transportowe we Wrocławiu > REJESTRACJA
  • 20 kwietnia 2017 – Spotkanie Transportowe w Gdyni > REJESTRACJA
  • 25 kwietnia 2017 – Spotkanie Transportowe w Sosnowcu > REJESTRACJA

UWAGA! Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja online na stronach organizatorów (przy interesującym wydarzeniu kliknij w link „REJESTRACJA” i zapisz się na konferencję).

INELO jako partner wydarzeń

Jako partner wydarzenia będziemy dla Państwa dostępni na stosiku wystawienniczym Inelo. Podczas trwania konferencji eksperci INELO będą odpowiadać na Państwa pytania związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców, płacą minimalną w innych krajach oraz planowanymi zmianami w tachografach i przepisach o czasie pracy kierowców. Dla osób zainteresowanych zostaną także przedstawione możliwości systemu oraz najnowsze rozwiązania usprawniające pracę w firmie transportowej.

W trakcie prelekcji nasz przedstawiciel – Mateusz Włoch (Ekspert ds. rozwoju i szkoleń) opowie o przewidywanych zmianach w przepisach dotyczących tachografów i czasie pracy kierowców. 

 

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta