INELO Drive – miej pełną kontrolę nad realizacją zleceń transportowych

Inelo Inelo
Aktualności

W odpowiedzi na zapotrzebowania Klientów oraz zapewnienia optymalnej realizacji przewozów, udostępniamy aplikację Inelo Drive – rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mieć kontrolę nad realizacją zleceń transportowych.

Inelo Drive to kompleksowa aplikacja zaprojektowana z myślą o szybkiej i wygodnej komunikacji z kierowcą, umożliwiająca stały monitoring realizacji zlecenia oraz pozwalająca optymalizować wynagrodzenie kierowców, oszczędzając Twój czas.

Poznaj trzy moduły tworzące Inelo Drive

Moduł Płaca Zagraniczna  – od 2.02.2022 r. zmianie uległy zasady rozliczania płacy zagranicznej. Istotnym elementem stała się prawidłowa identyfikacja rodzaju transportu: bilateralny, cross-trade (międzynarodowy), kabotaż, czy tranzyt. Rozwiązaniem jest automatyzacja procesu, którą umożliwia aplikacja Inelo Drive i moduł Płaca Zagraniczna.

Moduł Płaca Zagraniczna w Inelo Drive pozwala dokonać importu załadunków i rozładunków bezpośrednio z aplikacji, optymalizując tym samym proces naliczania wynagrodzeń kierowców tak, aby dopłacać do zagranicznych płac tylko w sytuacji, gdy jest to wymagane przepisami.

Kierowca za pomocą aplikacji Inelo Drive ręcznie wypełni zdarzenia załadunków i rozładunków uzupełniając:

 • typ zdarzenia (załadunek, rozładunek częściowy, rozładunek pełny);
 • datę i czas zdarzenia;
 • kraj;
 • opis (np. miasto).

Moduł e-TOLL

Zapewnia optymalną realizację przewozów, powiadamiając kierowcę o wystąpieniu problemów z przesyłaniem danych do systemu e-TOLL (np. brak zasięgu).

Dzięki modułowi e-TOLL:

 • kierowca każdorazowo w momencie przerwania przesyłania danych do systemu e-TOLL, otrzyma powiadomienie o wystąpieniu problemu, a także jego zakończeniu;
 • kierowca jest na bieżąco informowany o wystąpieniu utrudnień z przesyłaniem danych, co pozwoli mu odpowiednio zareagować na drodze;
 • możesz śledzić aktualny statusu oraz sprawdzić historię wcześniejszych alertów, a także numer referencyjny urządzenia (ID biznesowy) kierowcy.

Moduł Zadania

Umożliwia płynną i wygodną komunikację z kierowcą oraz stały monitoring realizacji zlecenia na komputerze i na telefonie.

Z modułem zadań:

 • otrzymasz jasne i precyzyjne informacje o zadaniach, zawsze w ten sam przejrzysty sposób;
 • efektywnie zaplanujesz postoje dzięki dostępowi do uporządkowanej listy zadań;
 • w prosty sposób nawigujesz się do miejsca docelowego udostępniając koordynaty do swojej ulubionej nawigacji;
 • poinformujesz spedytora o rozpoczęciu i zakończeniu zadania bez zbędnych czynności;
 • prześlesz szybko zdjęcia ładunku oraz dokumenty przewozowe.

Aplikacja Inelo Drive przeznaczona jest dla dla Klientów posiadających usługę OCRK i 4Trans z modułem Płaca Zagraniczna. Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości Inelo Drive skontaktuj się z Biuro Obsługi Klienta.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro Obsługi Klienta

bok@inelo.pl
(22) 113 40 60

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

  Biuro obsługi klienta