Przedstawiciele Inelo na Międzynarodowych Specjalistycznych Targach w Mińsku

Inelo Inelo
Brak kategorii

Końcem maja teren Biblioteki Narodowej w Mińsku stał się miejscem spotkań przedstawicieli branży TSL. W dwudniowych targach udział wzięła również firma Inelo, która zaprezentowała swój portfel produktów, a eksperci przeprowadzili dla zainteresowanych dodatkowe szkolenie.

W dniach od 30 do 31 maja w Mińsku odbyły się Międzynarodowe Specjalistyczne Targi organizowane przez Białoruskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (BAMAP). Coroczne wydarzenie skierowane jest do wszystkich managerów firm transportowych, przewoźników oraz pracowników logistyki, którzy chcą być na bieżąco z informacjami z branży TSL, a także poznać najlepsze rozwiązania z dziedziny transportu, zarówno te krajowe, jak i zagraniczne. W trakcie dwudniowego spotkania nie mogło również zabraknąć przedstawicieli marki INELO – producenta najwyższej jakości oprogramowania i elektroniki do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. W ramach wizyty organizowanej przez BAMAP VEDY, eksperci INELO – Mateusz Włoch i Ivanna Byczkowska przeprowadzili szkolenia dla białoruskich przewoźników na temat  inteligentnych tachografów i przepisów dotyczących pracy kierowców. Prelekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a nasi eksperci udzielili odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, rozwiewając wśród uczestników wszelkie wątpliwości.

Szczególne podziękowania za zaproszenie i organizację należą się Centrum szkoleniowemu dla kadry kierowniczej i specjalistów BAMAP-VEDY oraz dyrektorowi Giennadijowi Bronisławowiczowi Daszkiewiczowi. Cieszymy się, że nasi eksperci mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia, które dla obu stron było okazją do zacieśniania współpracy.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta