NOWA WERSJA 4TRANS 5.0 Z OBSŁUGĄ DANYCH Z INTELIGENTNYCH TACHOGRAFÓW

Inelo Inelo
Aktualności

 

Nowe inteligentne tachografy już od 15 czerwca obowiązkowo montowane są we wszystkich nowo zarejestrowanych pojazdach. Wraz z nimi sukcesywnie wprowadzane są również do obiegu karty kierowcy drugie generacji. Smart tachografy to nie tylko ułatwienie dla kontrolujących, ale i nowe cenne dane dla przewoźnika. Jednak, aby móc w pełni z nich skorzystać, potrzebne jest aktualne oprogramowanie oraz urządzenia do pobierania i odczytu danych z tachografów i kart drugiej generacji.

W INELO jesteśmy gotowi na zmiany związane z inteligentnymi tachografami i nowymi kartami. Przygotowaliśmy aktualizację oprogramowania 4Trans do wersji 5.0, w której główną zmianą jest możliwość pobierania oraz analizy plików z nowej generacji tachografów i kart.

4Trans wersja 5.0

Aktualizacja oprogramowania jest bezpłatna dla wszystkich posiadających aktualną gwarancję. Nowa wersja 4Trans będzie sukcesywnie udostępniana, dla kolejnych numerów kluczy, poprzez program Updater:

Zachęcamy do zapoznania się z opisem zmian w 4Trans 5.0 na naszej stronie internetowej: https://inelo.pl/zmiany/


Urządzenia do pobierania i odczytu danych

Po 18 czerwca będą dostępne również nowe urządzenia, które w standardzie mają funkcję odczytu danych z nowych kart i smart tachografów:

 

W przypadku urządzeń zakupionych przed 15 czerwca 2019 r. możliwa będzie aktualizacja lub wymiana urządzeń do pobierania danych na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta: email: bok@viaon.pl, tel. 22 113 40 60

 

 

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta