Nowa aktualizacja dla 4Trans 6.1.1

aktualizacja 4trans
Inelo Inelo
Aktualności

Udostępniona została do pobrania ważna aktualizacja oprogramowania 4Trans do wersji 6.1.1 -> HF4.

4trans

Aktualizacja wprowadza możliwość automatycznego rozliczenia zwrotu kosztów sanitariatów dla kierowców międzynarodowych. Obliczenie następuje automatycznie podczas przeliczenia ewidencji czasu pracy, na podstawie wprowadzonych odcinków zagranicznych.

Nowe funkcjonalności wprowadzone w związku z obliczeniem zwrotu kosztów sanitariatów:

  • Możliwość wprowadzenia uśrednionych stawek zwrotu kosztów sanitariatów w różnych walutach w menu Rozliczenia -> 302 Diety i limity
4trans

Nowy raport w menu Raporty -> Delegacje -> 324 Rozliczenie sanitariatów

Opcje dotyczące zasad obliczania w menu Dane podstawowe -> Ustawienia -> Delegacje i diety -> Różne

Oprogramowanie w ramach opcji wg. Państwa Wspólnota Europejska nalicza sanitariaty analogicznie do zasad naliczania wirtualnych diet. W przypadku opcji wg. Kraju sanitariatu proporcjonalnie do czasu przebywania w danym państwie. 4Trans pozwala automatycznie nie naliczyć zwrotu kosztów sanitariatów w przypadku odpoczynku tygodniowego.

Uwaga! W ramach instalacji HF4 zaktualizowana zostaje nie tylko oprogramowanie klienckie, ale również baza danych, co może wymagać dodatkowych uprawnień.

Zasady związane z sanitariatami omawialiśmy na ostatnich webinarach, które bezpłatnie można obejrzeć na stronie www.inelo.pl/wydarzenia

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta