Jak pobrać aktualizacje programu 4Trans – INELO Updater oraz HotFix?

aktualizacja programu 4trans
Inelo Inelo
Blog

4Trans to nowoczesne narzędzie dla firm transportowych stworzone przez Grupę Inelo. Program umożliwia prowadzenie kompleksowej obsługi transportowej i jest w pełni dostosowany do najnowszych regulacji wprowadzonych przez pakiet mobilności.

4Trans oferuje wiele funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie transportem, między innymi:

  • rozliczanie, ewidencja i analiza czasu pracy kierowców,
  • planowanie tras i kontrola ich przebiegu,
  • wyznaczanie odcinków do wyliczania płacy zagranicznej,
  • wykrywanie manipulacji związanych z ingerencją w dane z tachografu i karty kierowcy lub z błędną kalibracją.

Istotne jest, aby program 4Trans był regularnie aktualizowany do najnowszej wersji. Czy wiesz, jak to zrobić?

Jak zaktualizować program 4Trans?

Aktualizacja 4Trans jest prosta i intuicyjna. Można zrobić to za pomocą INELO Updater (w którym sprawdzisz swoją aktualną wersję oraz ewentualną dostępność nowych wersji) – wybierając taką opcję, program będzie regularnie sprawdzał w sieci dostępność aktualizacji.

Aktualizacja 4Trans przy pomocy INELO Updater

W jaki sposób możesz pobrać aktualizacje oprogramowania 4Trans za pomocą INELO Updater? Upewnij się, że program jest połączony z Internetem, a następnie otwórz okno INELO Updater klikając ikonę w prawym dolnym rogu paska zadań Windows, która znajduje się obok daty systemowej. Jeśli zastosowałeś zwiększone zabezpieczenia systemu, uruchom program jako Administrator lokalny. Po włączeniu program wyświetli informacje o ważności gwarancji, dostępnych aktualizacjach, a także listę wiadomości.

Aby zaktualizować 4Trans, kliknij przycisk „aktualizuj”, który rozpocznie pobieranie, a następnie instalację aktualizacji programu. Pamiętaj, że jeśli pogram nie posiada wykupionej gwarancji, aktualizacja nie będzie dostępna. W takim przypadku, aby pobrać najnowszą aktualizację, powinieneś wykupić przedłużenie gwarancji, klikając przycisk „Kup teraz”, który otworzy okno formularza zamówienia.

Aktualizacja 4Trans przy pomocy HotFix

HotFix stosowany jest w celu szybkiej naprawy błędów, które mogą pojawić się w konkretnych wersjach programu oraz aktualizacji stawek. Informację o możliwej aktualizacji przy pomocy HotFix znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu głównego. Kliknij „Pobierz”, aby ściągnąć aktualizację. 

Jeżeli po ponownym uruchomieniu 4Trans wyświetli komunikat z informacją o pozostałych aktualizacjach programu, kliknij „OK„, aby wykonać dalsze kroki konfiguratora i dokończyć aktualizację.

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z obsługą lub działaniem 4Trans oraz innych programów i urządzeń Grupy Inelo, zapraszamy do skorzystania z wiedzy, która jest dostępna w naszym FAQ.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta