Słoweńska Izba Celna skontroluje kierowców z TachoScan Control

Inelo Inelo
Aktualności

Idąc za przykładem Inspekcji Transportu Drogowego i Policji, kolejna słoweńska instytucja – Izba Celna zdecydowała się na prowadzenie kontroli kierowców przy użyciu programu TachoScan Control. To już 32 europejski organ kontrolny, który wybierając nasze oprogramowanie potwierdził jego funkcjonalność i niezawodność.

Przed rozpoczęciem kontroli, eksperci INELO przeprowadzą kompleksowe szkolenie dla inspektorów Izby Celnej z obsługi programu. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane wszystkie funkcje TachoScan Control w teorii oraz na praktycznych przykładach. Trenerzy odpowiedzą również na pytania uczestników. Umiejętności nabyte podczas szkolenia zagwarantują maksymalne wykorzystanie w pracy inspektorów wszystkich możliwości  jakie daje oprogramowanie TachoScan Control.

Inspektorzy Izby Celnej w swojej pracy skupiają się nie tylko na wykrywaniu naruszeń przepisów unijnych, ale również ujawnianiu manipulacji. Program TachoScan Control, dzięki modułowi Manipulacje, automatycznie wyszukuje blisko 30 rodzajów potencjalnych manipulacji, co sprawiło, że stał się niezastąpionym narzędziem pracy dla ponad 3500 inspektorów w całej Europie.

 

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta