fireTMS – realna oszczędność czasu i pieniędzy

firetms
Inelo Inelo
Aktualności

Poszukujesz narzędzia, które pomoże Ci wprowadzić dobrą organizację pracy opartą o automatyzację, usprawni realizację zleceń transportowych oraz pozwoli monitorować koszty floty? Poznaj fireTMS – program dla transportu online i przekonaj się, jakie korzyści niesie ze sobą efektywne zarządzanie flotą.

fireTMS to lekkie webowe rozwiązanie, które szybko wprowadzisz w firmie, bez konieczności czasochłonnego procesu wdrożenia i inwestycji w infrastrukturę. Otrzymujesz produkt umożliwiający sprawne i intuicyjne planowanie, monitorowanie i rozliczanie zleceń, komunikację z kierowcą oraz analizę kosztów i rentowności.

Dlaczego warto korzystać z fireTMS ?

Pamiętaj – uporządkowanie i optymalizacja najważniejszych procesów przekłada się na większą efektywność, zarówno pracowników jak i posiadanej floty. Zobacz, co zyskuje Twoja firma dzięki fireTMS:

  • Funkcjonalność – intuicyjne w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci zautomatyzować pracę przewoźników, spedytorów oraz księgowych.
  • Zintegrowany system – kompleksowa realizacja zleceń przewozowych od momentu przyjęcia zamówienia, poprzez monitorowanie dostawy, aż po rozliczanie i ‌raportowanie.
  • Cyfrowy obieg dokumentów – przejdź z dokumentacji papierowej na cyfrową – program fireTMS zapewnia cyfrowy obieg dokumentów, a pliki zapisywane są w chmurze.
  • Automatyczne generowanie faktur – system automatycznie generuje szkic faktury po zakończeniu zlecenia oraz daje możliwość wysyłki faktury bezpośrednio na e-mail klienta.
  • Baza klientów w jednym systemie –  stwórz  unikalną bazę klientów.
  • Narzędzie do komunikacji z klientami –  nadaj wybranym klientom dostęp do tworzenia nowych ładunków, pobierania dokumentów czy do podglądu aktualnej pozycji pojazdu na mapie.
  • Raport kosztów i rentowności floty – generuj  raporty, które pozwalają kontrolować przychody, wydatki czy obroty w firmie
  • Sprawne planowanie i terminowa realizacja – sprawne planowanie transportu dzięki: ‘Harmonogramowi kierowców’ i ‘Harmonogramowi pojazdów’, które ułatwią organizację przewozów oraz szczegółowe kontrolowanie floty

fireTMS – pełna integracja z GBox

Działanie na wielu różnych platformach nie jest optymalne pod kątem pracy operacyjnej, dlatego przewagę zyskują rozwiązania, które umożliwiają wzajemną integrację – tak jak fireTMS z flagowym systemem telematyki i monitoringu – GBox! Tym samym otrzymujesz produkty, które się doskonale uzupełniają wspomagając rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Aplikacje mobilne fireTMS

FireTMS to również aplikacje mobilne dla spedytorów i dyspozytorów oraz kierowców, dzięki którym będziesz mógł zarządzać transportem lepiej.  

fireTMS Driver – aplikacja mobilna dla kierowców – Aplikacja umożliwia sprawną komunikację pomiędzy kierowcą a dyspozytorem oraz kontrolowanie zleceń. Pozwala na szybką wymianę informacji, bieżące monitorowanie przewozu i przesyłanie dokumentów w postaci załączników do księgowości.

fireTMS Dispo – aplikacja mobilna dla spedytorów i dyspozytorów – aplikacja dla spedytorów pozwala błyskawicznie sprawdzić, na jakim etapie znajduje się zlecenie przewozowe i ładunek. Zyskujesz pełny dostęp do szczegółów związanych z realizacją transportów oraz monitoring pojazdów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak system fireTMS może usprawnić pracę w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta