Zapraszamy na konferencję Transport Manager Meeting!

Inelo Inelo
Aktualności

VIAON – wyłączny dystrybutor INELO – zaprasza na konferencję Transport Manager Meeting, która odbędzie się 20 czerwca 2017r w Hotelu NOVOTEL AIRPORT w Warszawie.

Tegoroczna konferencja, która odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa,  będzie próbą zmierzenia się z licznymi wyzwaniami przed którymi aktualnie stoi branża TSL.

Eksperci VIAON – Sebastian Hunicz i Kamil Korbuszewskiw swojej prelekcji pod tytułem „Skuteczne rozwiązania problemów firm transportowych” opowiedzą o skutecznych metodach minimalizacji ryzyka związanego z tzw. czynnikiem ludzkim i ryzykiem popełniania błędów, czyli kwestiami najbardziej istotnymi w kontekście płacy minimalnej w krajach UE.

Podczas prelekcji eksperci omówią również możliwości wspierania procesu rozliczenia czasu pracy kierowców przez systemy telematyczne, w tym m. in. zdalne odczytywanie i przesyłanie danych, raportowanie przekroczeń granic i czynności kierowcy.

Wstęp na konferencję jest wolny.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja >> formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych przedstawicieli branży transportowej, którzy oczekują merytoryki na najwyższym poziomie.

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta