Transport Manager Meeting – Gdańsk

Inelo Inelo
Aktualności

12 grudnia 2017 roku w Gdańsku odbędzie się kolejna konferencja Transport Manager Meeting. Zapraszamy właścicieli firm transportowych, logistyków i spedytorów oraz osoby zarządzające transportem. Tematem przewodnim konferencji będą Praktyczne aspekty zarządzania transportem.

W programie wydarzenia zaplanowano wiele interesujących prelekcji, poruszających ważne dla przedstawicieli sektora TSL kwestie. Wśród prelegentów znajdą się eksperci VIAON:

  • Kamil Korbuszewski Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON w prelekcji Obszary optymalizacji kosztowej w firmie transportowej, podpowie w jaki sposób dokonać optymalizacji kosztowej
  • Łukasz Włoch przybliży uczestnikom nowe regulacje i nadchodzące zmiany związane z odpoczynkami tygodniowymi.

Konferencja będzie również okazją do bezpośredniej rozmowy na tematy branżowe z naszymi ekspertami. W Strefie Eksperta VIAON uczestnicy wydarzenia będą mogli uzyskać bezpłatne porady i odpowiedzi na pytania z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki. Zapoznają się także z rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie i bezpieczeństwo firm transportowych, dostępnymi w ofercie VIAON – wyłącznego dystrybutora marek OCRK, INELO oraz GBOX.

Ilość miejsc jest ograniczona, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń >  ZAPISZ SIĘ ONLINE

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta