System GBOX korzysta z Google Maps API for Business

Inelo Inelo
Brak kategorii

Dzięki współpracy z tak znanym i innowacyjnym partnerem, system GBOX może zaproponować swoim Klientom wiele niezwykłych funkcjonalności. Należą do nich między innymi:

  • widok „Street View”, który umożliwia obejrzenie panoramy miejsca, w którym znajduje się pojazd, tak jakby użytkownik stał w miejscu, w którym znajduje się pojazd;
  • informacja o aktualnym natężeniu ruchu w całej Europie – przejrzysta graficzna forma prezentacji natężenia ruchu umożliwia szybką i wygodną weryfikację, czy pojazd dotrze na miejsce na czas;
  • możliwość przeglądania zdjęć satelitarnych terenu, szybkie wyznaczaniu trasy wraz z techniką jej ręcznego przeciągania po mapie, czy też widok terenu.

System GBOX od początku współpracy z Google, korzysta z pełnego wsparcia technicznego dla map dostępnego jedynie dzięki wykupieniu licencji Google Maps API for Business. Tak uznany i duży dostawca jak Google zapewnia naszym Klientom pewność i stabilność w używaniu dostarczanych map oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań mapowych na świecie. Nie bez znaczenia pozostaje nieprzerwany dostęp do wsparcia technicznego firmy Google.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta