ROZLICZANIE I EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCÓW – SZKOLENIE

Inelo Inelo
Brak kategorii

Chcesz dowiedzieć się  w jaki sposób wykorzystać system telematyczny do rozliczania i analizy czasu pracy kierowców? Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez firmę INELO, na którym szeroko omówione zostaną zagadnienia dotyczące rozliczania czasu pracy kierowców, kosztów podróży służbowych (delegacji) oraz temat płacy minimalnej w innych krajach, w szczególności w Niemczech.

Podczas szkolenia podpowiemy bezpieczne rozwiązania np. dotyczące sposobów rozliczania diet i ryczałtów za nocleg. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jakie zapisy są niezbędne w dokumentacji wewnątrzzakładowej, co pozwoli uniknąć problemów podczas kontroli. Pozyskana wiedza na temat najważniejszych składników wynagrodzenia kierowcy da możliwość prawidłowego rozliczenia czasu pracy, a co za tym idzie uniknięcia roszczeń pracowniczych.

Otrzymają Państwo także wskazówki w jaki sposób wykorzystać system telematyczny i lokalizacji pojazdów GPS do usprawnienia kwestii związanych z czasem pracy kierowców. Udzielimy Państwu rad, które pozwolą na zoptymalizowanie kosztów przedsiębiorstwa, które z czasem przełożą się na znaczne oszczędności.

Najbliższe szkolenia:

15 marzec 2016 – Lublin > Dowiedz się więcej

22 marzec 2016 – Ełk > Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta