Przerwa w działaniu serwisu SIPSI – planowane zmiany

Inelo Inelo
Brak kategorii

Zgodnie z informacjami, jakie francuskie Ministerstwo Pracy przekazuje mailowo użytkownikom serwisu SIPSI, chcemy przypomnieć, że serwis ten będzie nieaktywny od jutra tj. 12.07.2019 r. od godziny 24:00 do 16.07.2019 r. do godziny 10:00.

 

W tym okresie zgłaszanie pracowników delegowanych będzie niemożliwe, dlatego prosimy o uwzględnienie tej informacji w Państwa harmonogramach dotyczących zgłoszeń pracowników.

Podczas przerwy w działaniu portalu dokonana będzie migracja danych ze starej do nowej wersji SIPSI.

Jak informuje nas dostawca systemu:

W wyniku tych zmian niektóre informacje o koncie lub oświadczenia nie będą mogły zostać wznowione ani zmodyfikowane. Na wszelki wypadek zapraszamy do archiwizacji wysłanych deklaracji.

Jak podaje francuskie Ministerstwo Pracy planowane zmiany w systemie mają dotyczyć:

  • Wprowadzenia następujących wersji językowych: francuskiej, angielskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej.
  • Poprawy różnych sekcji, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli już wprowadzać zbędnych informacji. Niektóre dane będą mogły zostać wprowadzone i sprawdzone automatycznie, aby zmniejszyć ryzyko błędu.
  • Wprowadzenia możliwości poprawy zgłoszonych deklaracji.
  • Specyficznych rozwiązań API dla firm i agentów w sektorze transportu, którzy przesyłają duże ilości certyfikatów księgowania.
  • Nowych kont dedykowanych dla klientów zagranicznych firm i ich agentów/przedstawicieli we Francji.
  • Dokładniejszych informacji i bardziej skutecznych narzędzi dostępnych dla urzędników inspekcji pracy dostępnych z poziomu paska narzędzi, w szczególności zawierających nowe opcje wyszukiwania i targetowania.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta