Pakiet mobilności – pobierz darmowe podcasty i zdobądź niezbędną wiedzę

pakiet mobilności 2022
Inelo Inelo
Aktualności

2 lutego 2022 roku weszły w życie jedne z najważniejszych zapisów pakietu mobilności, które wpływają na pracę kierowców i firm przewozowych, realizujących usługi transportowe do państw Unii Europejskiej. Nowe regulacje nie tylko zwiększają pracę administracyjną, ale również powodują wzrost kosztów, co podyktowane jest koniecznością wyrównania wynagrodzenia delegowanych pracowników do stawek zachodnich.

Podcasty – pakiet mobilności

Niestety, z powodu niejasnych regulacji, pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości. Aby lepiej zrozumieć wprowadzone zmiany i dostosować się do ich przestrzegania, razem z Tok.FM przygotowaliśmy dla Państwa serię podcastów, które pozwolą zdobyć niezbędną wiedzę o pakiecie mobilności:

 • Mateusz Włoch, ekspert ds. rozwoju i szkoleń –  Pakiet mobilności: Jakie nowe obowiązki czekają kierowców i firmy transportowe? Sprawdź, czy jesteś gotowy
 • Łukasz Włoch, główny ekspert ds. analiz i rozliczeń – Pakiet mobilności: Co czeka przedsiębiorców i kierowców w ramach przygotowywanych przepisów?
 • Kamil Wolański, kierownik działu ekspertów – Co dla kierowców i przewoźników zmienił pakiet mobilności od lutego 2022? Kogo czekają podwyżki związane ze zmianami przepisów?

Kamil Wolański Kierownik Działu Ekspertów

Mateusz Włoch Ekspert ds. rozwoju i szkoleń

Łukasz Włoch Główny Ekspert ds. Analiz i Rozliczeń


Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj na maila darmowe podcasty, które pozwolą zdobyć Ci niezbędną wiedzę na temat pakietu mobilności!

  Pobierz podcasty

  Skontaktuj się z nami.

  Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

   Biuro obsługi klienta