Integracja gbox z platformą ghtrack

Inelo Inelo
Aktualności

Z dużą przyjemnością informujemy, że GBOX został zintegrowany z platformą ghTrack.

Integracja sprawia, że dane z systemu lokalizacji dostępne są przez platformę ghTrack. Daje ona Klientom możliwość zarządzania flotą poprzez jeden program, który może być również w łatwy sposób zintegrowany z ich systemem TMS.

ghTrack jest platformą informatyczną, która umożliwia automatyzację i optymalizację procesów poprzez integrację systemów lokalizacji pojazdów z systemami ERP/TMS, tak aby działały razem jak jeden system. Na przykład konsolidacja umożliwia lokalizację podwykonawców, automatyczne rozliczenie przewoźników, kalkulację całkowitych kosztów transportu i powiadomienie o możliwych opóźnieniach, przyjazdy lub odchylenia od planowanej trasy. Platforma jest już zintegrowana z 60 systemami lokalizacji i z każdym tygodniem przybywają kolejne.

Platforma ghTrack może bazować na każdym systemie monitorowania i lokalizacji pojazdów i może być łatwo przystosowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów, jest sprzętowo i programowo niezależna. Jest ona obecnie używana przez DHL, DSV, Freja Transport & Logistics, Danish Supermarket Group and Coop.

ghTrack_integrated_logo_CMYK

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta