Kolejna edycja bezpłatnych Warsztatów 4Trans już za nami

2021-05-27 14:51
Inelo Inelo

Aktualności

W trakcie tej edycji, nasi doskonale już Państwu znani Eksperci, w składzie – Piotr Żółty, Marcin Piwoński oraz Mateusz Włoch,  wprowadzali Państwa w możliwości najnowszej wersji  4Trans 4.1. ( Najnowsze zmiany 4Trans® 4.1 ).

W trakcie sesji szkoleniowych, pojawiła się również okazja do przedstawienia najnowszej innowacji w programie – modułu manipulacje ( szczegółowe informacje dostępne na stronie www.manipulacjetachografu.pl ).

Bezpłatne Warsztaty 4Transa  powoli wpisują się na stałe do naszego kalendarza szkoleniowego, stając się doskonałą okazją do spotkania i rozmowy  z Użytkownikami programu ( i nie tylko ). Dzięki temu zyskujemy najcenniejsze informacje co jeszcze INELO może udoskonalić w programie by jak najlepiej spełniał  Państwa oczekiwania oraz jakie zagadnienia powinny się pojawić na szkoleniach.  Wszystko celem ułatwienia Państwa pracy w zakresie rozliczania czasu pracy kierowcy.
W tym roku odwiedziliśmy aż 10 miast i wszędzie dopisała 100% frekwencja! Również Warsztaty w wersji on-line cieszyły się Państwa ogromnym zainteresowaniem. W związku z tak dużym zainteresowaniem w momencie wprowadzania nowej wersji 4Trans Warsztaty będą kontynuowane.

Wszystkim Uczestnikom Warsztatów bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zaangażowanie w trakcie spotkań szkoleniowych oraz za bardzo pozytywne opinie o samych warsztatach.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta

    (22) 113 40 60