INELO prezentuje swoje rozwiązania na 6 Krajowym Zjeździe Policji z Niemiec

Inelo Inelo
Aktualności

Z dumą informujemy, że zostaliśmy zaproszeni na 6 Krajowy Zjazd Policji z Niemiec dotyczący manipulacji przy tachografach. 3-dniowe spotkanie odbyło się w miejscowości Selm-Bork niedaleko Dortmund w dniach od 17 do 19 października. Zaprezentowaliśmy oprogramowanie TachoScan Control kładąc nacisk na jego nowe funkcje, wykrywanie manipulacji przy tachografach i kartach kierowców.

Nasza nowa funkcjonalność spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród blisko 100 zgromadzonych uczestników. Program TachoScan Control został oceniony jako intuicyjny i dobrze dostosowany do indywidualnych potrzeb służb kontrolnych. Wysoka jakość naszego oprogramowania jest między innymi wynikiem kilkuletniej bliskiej współpracy z organizacjami kontrolnymi takimi jak: policja, inspekcje transportu drogowego oraz inspekcje pracy z Niemiec, Polski, Rumunii, Czech, Litwy, Łotwy itp.

Warto podkreślić, że rozwój naszego oprogramowania jest wpierany przez specjalistów z BAG w Niemczech. Nasza współpraca z BAG rozpoczęła się już w 2007r., a jej rezultat ma swoje odzwierciedlenie w dużej funkcjonalności oprogramowania TachoScan Control oraz przydatnych raportach, które są odpowiedzią na wymagania stawiane przez międzynarodowe służby kontrolne.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta