GBOX na konferencji w Szczecinie

Inelo Inelo
Brak kategorii

Konferencja, która odbędzie się 23 listopada 2012 roku, organizowana jest przez Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców oraz Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów.

Na konferencji nie zabraknie także przedstawicieli GBOX®. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy uczestników do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie nasi reprezentanci przedstawią Państwu aktualną ofertę dotyczącą systemu satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX®.

Godną polecenia będzie także prelekcja pt. „Jak ograniczyć koszty paliwa na przykładzie firmy P.T.H. EKSPORT IMPORT A. Morawiec”. Pan Daniel Czerpak – Specjalista z zakresu rozliczenia czasu pracy, wynagrodzenia, rozliczenia floty (eksploatacja pojazdów, paliwa itd.) jako osoba dbająca o obniżenie kosztów związanych z eksploatacją floty pojazdów w firmie P.T.H. EKSPORT IMPORT A. Morawiec opowie o praktycznym zastosowaniu oraz o korzyściach wynikających z używania systemu satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX®.

Ponadto zostaną poruszone następujące tematy:

  • Przyczyny dużej ilości pozwów przeciwko firmom transportowym ze strony byłych kierowców – jak sobie z nimi radzić?
  • Nowelizacja ustawy o czasie pracy kierowców – ewidencje czasu pracy dla właścicieli przedsiębiorstw
  • Odpowiedzialność przewoźnika, kierowcy oraz osoby zarządzającej po zmianach ustawodawczych w 2012 roku
  • Poprawna organizacja i dyscyplina pracy – sposoby na uniknięcie odpowiedzialności finansowej przez przewoźnika za błędy popełniane przez kierowców
  • Jak oszczędzić na ubezpieczeniach, czyli nie płać podwójnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej: zarówno przewoźnika, jak i spedytora
  • Dieta i ryczałt za nocleg kierowcy – obowiązek czy dobra wola przedsiębiorcy?
  • Kary ViaToll – błędy przewoźników i kierowców oraz możliwe środki zaradcze

Serdecznie zapraszamy członków ZSMPDiS w Szczecinie!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta