Estońska Policja wybrała Inelo

Inelo Inelo
Aktualności

Z ogromną radością informujemy Wszystkich Klientów o kolejnym sukcesie Inelo.

Spośród wielu dostępnych na rynku urządzeń do pobierania danych wybór Estońskiej Policji padł naTachoReader Combo.

Znane już i cenione na rynku polskim jak i zagranicznym urządzenie TachoReader Combo do pobierania danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców (2w1) zostało wzbogacone o unikatową w skali europejskiej funkcję – High Speed.

Czasochłonne ściąganie danych z tachografów dotychczas stanowiło problem, stąd wiele służb kontrolnych jak i firm unikało ściągania danych lub czyniło to niechętnie.  Ten problem jednak został rozwiązany dzięki specjalistom naszej firmy.

Ta funkcja znacząco skraca czas ściągania danych z tachografu, a tym samym pomaga w codziennej pracy, czyniąc ją bardziej wydajną. Dla przewoźnika ma to szczególne znaczenie w czasie kontroli drogowej. Kontrola przebiega sprawniej, inspektor poświęca znacznie mniej czasu oczekując na pobranie danych, co tym samym istotnie skraca czas postoju kierowcy spowodowany kontrolą.

Jest to również wielka pomoc dla firm, w przypadku gdy trzeba ściągnąć dane z tachografu a kierowca musi bezzwłocznie wyruszać w trasę.

Obok Policji Estońskiej TachoReader Combo zostało docenione również przez polskie organy kontrolne jak i Niemiecką Inspekcję BAG, Litewską Inspekcję VKTI czy Rumuńską ISCTR i wiele innych.

Docenienie i wybór przez Klientów naszych produktów daje nam nieskrywaną satysfakcje, a Klientom pewność, że korzystają z najlepszych rozwiązań na rynku europejskim.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta