Bezpłatne Warsztaty – nowa wersja systemu 4Trans 4.1 !

Inelo Inelo
Aktualności

Od dnia 19 maja 2014 roku* z satysfakcją oddajemy w Państwa ręce kolejną wersję oprogramowania 4Trans – 4.1, w której wprowadzone zmiany z pewnością sprawią, że praca będzie jeszcze bardziej efektywna i przyjemna. Najważniejsze nowości w wersji 4.1 to min:
– możliwość generowania raportów w tle
– dostępność czasu pracy kierowców
– edycja delegacji na wykresach
– możliwość wyboru szaty graficznej programu
Pozostałe zmiany w wersji 4.1 znajdziecie Państwo TUTAJ

Ponadto już po raz drugi zapraszamy Państwa na BEZPŁATNE WARSZTATY dotyczące zmian w najnowszej wersji 4Trans 4.1. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – przeszkoliliśmy ponad 800 użytkowników naszego oprogramowania.
Warsztaty 4Trans – zmiany w wersji 4.1 – organizowane są na terenie całej Polski i prowadzone przez najlepszych Specjalistów firmy INELO, dzięki czemu Klient zdobywa najpotrzebniejszą wiedzę na temat użytkowania systemu 4Trans®.

Terminy warsztatów znajdziecie Państwo TUTAJ

Warsztaty 4Trans Online – zmiany w wersji 4.1 – użytkownik będąc w siedzibie swojej firmy uczestniczy w Warsztatach Online prowadzonych przez Specjalistę firmy INELO. Warsztaty Online prowadzone zdalnie poprzez aplikację Teamviewer pozwalają na znaczną oszczędność czasu Klienta.
Terminy warsztatów ONLINE znajdziecie Państwo TUTAJ
JEŻELI NIE POSIADAJĄ PAŃSTWO JESZCZE NASZEGO OPROGRAMOWANIA – ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ Z NASZYM DORADCĄ REGIONALNYM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ.

* Do końca bieżącego tygodnia (do 23 maja 2014) nowa wersja 4Trans będzie sukcesywnie udostępniana, dla poszczególnych numerów kluczy, poprzez program Updater.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta