Eco-driving Pro – wykorzystaj potencjał swoich kierowców

eco-driving pro
Inelo Inelo
Aktualności

Paliwo to jeden z największych kosztów w branży transportowej, którego niekontrolowanie może przynieść negatywne skutki w perspektywie czasu. Aby nadzorować wydatki na paliwo warto korzystać z telematycznego modułu Eco-driving Pro.  A stawka jest wysoka – oszczędności na paliwie mogą w skali roku wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych.

Od dłuższego czasu nasi Klienci mogą korzystać z funkcjonalności Eco-driving, dostępnej w  urządzeniach GBox, która pozwala realizować założenia ekologicznej i ekonomicznej jazdy, przy równoczesnym dostępie do szczegółowych danych i raportów z poziomu Panelu GBox.

Teraz w module ecodriving pro dostępne są nowe funkcje, które pozwolą Ci zbudować w firmie jeszcze większą świadomość na temat paliwa, ekologicznej jazdy oraz zyskać pełną kontrolę nad stylem jazdy swoich kierowców.

Tonaż w module Eco-driving Pro

Najważniejszą zmianą w module Eco-driving Pro jest pojawienie się informacji o średniej masie całkowitej oraz średnim nacisku na oś. Dzięki wykorzystaniu informacji o masie całkowitej pojazdu (waga ciągnika, naczepy i przewożonego towaru) i znajomości wagi pustego zestawu, system dynamicznie zmieni normę w zależności od stopnia załadowania pojazdu i tym samym odpowiednio oceni zarówno kierowcę, który jeździł z lekkim towarem np. do Belgii, jak i tego, który w pełni załadowany podróżował do Włoch.

Wykorzystaj potencjał swoich kierowców:

•Analizuj informacje o średniej masie całkowitej oraz średnim nacisku na oś z pojazdów prowadzonych przez kierowcę.

•Filtruj ranking pod kątem składowych oceny. Sprawdzaj w tabeli, które pojazdy zostały uwzględnione w wynikach.

•Wprowadź własne ustawienia dla każdej z grup pojazdów i weryfikuj, jak tonaż wpływa na wyliczenie oszczędności paliwa (dotyczy pojazdów, które udostępniają informacje o masie całkowitej lub nacisku na oś).

•Dowiedz się, jak wyliczana jest ocena kierowców.

Zainteresowały Cię nowe funkcje, a posiadasz podstawowy moduł Eco-driving? Skontaktuj się z Konsultantem Inelo.

  Nowe funkcjonalności w module Eco-driving Pro - Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

  Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badan i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

  Skontaktuj się z nami.

  Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

   Biuro obsługi klienta