Kontrola zużycia paliwa – jak sobie z tym poradzić przy pomocy eco-drivingu i TMS. Panel dyskusyjny z firmami Vicos i Zinek Transport

Inelo Inelo
Aktualności

tms, eco-driving, webinar

Cyfryzacja branży TSL jest nieunikniona, a jednak przedsiębiorcy transportowi nadal posługują się papierowymi kartami drogowymi, które często błędnie wypełniane utrudniają profesjonalne rozliczanie kilometrów, kosztów i paliwa oraz przyczyniają się do powstawania strat finansowych.

Rozwiązaniem jest oprogramowanie klasy TMS, zintegrowane z telematyką, pozwalające zrezygnować z papierowych kart drogowych i przejść na cyfrową formę rozliczania kierowców w oparciu o dane z CAN czy kart paliwowych, które są dużo łatwiejsze w opracowaniu i archiwizacji niż karty papierowe.

Zadbaj o bezpieczeństwo floty oraz dodatkowe oszczędności z nowym modułem Eco-driving Pro.

Webinar jest doskonałą okazją, żeby poznać funkcjonalności nowego modułu Eco-driving Pro, będącego niezbędnym narzędziem w utrzymaniu floty w optymalnym stanie oraz zapewniającego oszczędności z założeniem ekologicznej i ekonomicznej jazdy, przy równoczesnym dostępie do szczegółowych danych i raportów. Modułu Eco-driving Pro to niezbędne narzędzie w dobie wyzwań transportowych i dynamicznie zmieniającego się rynku, które pozwala nie tylko zwiększać konkurencyjność, ale również maksymalizować zyski.

Już 4 marca o godzinie 10.00 odbędzie się bezpłatny webinar, w trakcie którego Tomasz Czyż, ekspert GBox z Grupy Inelo, przedstawi cyfrowe narzędzia ułatwiające kontrolę zużycia paliwa w firmie transportowej.

W trakcie webinaru odbędzie się również panel dyskusyjny z firmami Vicos i Zinek Transport, z którego dowiedzą się Państwo m.in. jakimi narzędziami wspierają się nowoczesne firmy przy rozliczaniu paliwa, a także jaką rolę odgrywa ecodriving w kontekście serwisowania pojazdów, czy premiowania kierowców.

Podczas bezpłatnego webinaru poruszymy następującą tematykę:

  • Wpływ kosztów paliwa na analizę rentowności
  • Automatyczne dopasowanie do rozliczanych kart drogowych
  • Importy danych z kart paliwowych
  • Integracja z telematyką
  • Narzędzie do kontroli, czyli ecodriving w GBox
  • *Moduł Eco-driving – poznaj jego możliwości
  • *Moduł Eco-driving Pro – dodatkowe funkcjonalności
  • Narzędzie do rozliczania Easy TMS

Gdzie? Webinar online na platformie Zoom

Kiedy? 4 marca o godz. 10:00

Czas trwania: 60 minut

Koszt: bezpłatne


* Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badan i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta