Wyjątkowe promocje – VIAON gwarantuje najlepsze rozwiązania dla transportu w obniżonych cenach

Inelo Inelo
Aktualności


Wyjątkowe promocje dla transportu to okazja dobrania najlepszych rozwiązań do zindywidualizowanych potrzeb firmy, a jednocześnie zyskania oszczędności. Nie możemy wyeliminować ryzyka ani trudności, które przed Twoja firmą stawia aktualna sytuacja branży transportowej, ale możemy sprawić, by łatwiej było stawić czoła wielu wyzwaniom.

Wyjątkowe promocje dla transportu to aż 5 rozwiązań, spośród których każde jest odpowiedzią na inne potrzeby.

STARE NA NOWE*

Rozliczasz czas pracy kierowców na oprogramowaniu innym niż 4Trans i już teraz wiesz, że to nie jest to, czego oczekiwałeś? A może zleciłeś rozliczanie czasu pracy firmie zewnętrznej i nie jesteś zadowolony? Jeśli do tej pory nie trafiłeś z wyborami, pomożemy Ci to naprawić bez uszczerbku dla Twoich finansów.

Dla kogo:

 • dla rozliczających czas pracy kierowców na oprogramowaniu innym niż 4Trans
 • dla korzystających z usługowego rozliczania czasu pracy w firmie outsourcingowej innej niż OCRK

Korzyści:

 • Podpisz z OCRK umowę na usługowe rozliczanie czasu pracy kierowców, a przez 2 miesiące zapłacisz tylko po złotówce** za każdego kierowcę
 • Jeśli wolisz zajmować się tym samodzielnie – tylko teraz tańszym kosztem zyskasz do pomocy doskonałe narzędzie – program 4 Trans z 20 % rabatem

 WIĘCEJ ZA MNIEJ*

To promocja dla nowych klientów, którzy chcą samodzielnie rozliczać i analizować czas pracy kierowców oraz dla obecnych klientów, którzy już poznali i docenili wszystkie zalety naszego oprogramowania 4Trans.

Dla kogo:

 • Dla nowych klientów, którzy szukają profesjonalnego oprogramowania do rozliczania czasu pracy kierowców
 • Dla tych, którzy potrzebują licencji 4Trans na kolejne stanowiska

Korzyści:

 • Zamów oprogramowanie lub dokup licencje na kolejne stanowiska, a na zakup drugiego i/lub każdego kolejnego stanowiska otrzymasz 20 % rabatu.

      MIESIĄC ZA 1 ZŁ – GBOX*

Zaawansowane systemy telematyki to dziś nieocenione narzędzie do zarządzania flotą, planowania i optymalizowania procesów składających się na łańcuch dostaw, a także wygoda komunikacji na linii kierowca-spedytor. Już teraz to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki na jeszcze korzystniejszych warunkach cenowych.

Dla kogo:

 • Dla przedsiębiorców, którzy poszukują profesjonalnych systemów telematycznych wspierających zarządzanie flotą samochodową

 Korzyści:

 • Podpisz umowę na GBOX a za miesiąc świadczenia usług zapłacisz tylko 1 zł za pojazd**
 • Zyskasz profesjonalne wsparcie w codziennej działalności operacyjnej

Sprawdź inne promocje TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami promocji.

Pełne informacje, w tym regulaminy promocji, dostępne TUTAJ. Informacji udziela również Dział Obsługi Klienta VIAON pod adresem dok@viaon.pl i numerem infolinii 801 006 300.

* Promocje dostępne w okresie od 10.07.2017 do 30.09.2017. Warunki promocji ograniczone regulaminami promocji.

**Podane ceny są cenami netto.

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

  Biuro obsługi klienta