VIAON uczestnikiem XVIII edycji Zjazdu Przewoźników Polskich

Inelo Inelo
Aktualności

Dnia 22 czerwca 2017 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XVIII edycji Zjazdu Przewoźników Polskich, który odbył się w hotelu Polonia w Grabanowie k/Białej Podlaskiej. Dzięki uprzejmości organizatora – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników, mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej oferty blisko 500 firmom transportowym uczestniczącym w wydarzeniu.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, co świadczy  zarówno o uznanej pozycji marki VIAON na rynku, jak i o niepokoju, który towarzyszy firmom transportowym w związku z  planowanymi zmianami w regulacjach unijnych dotyczących branży TSL. Transportowcy odwiedzający stoisko marki Viaon jak zawsze przy takich okazjach mogli liczyć na fachową  pomoc i znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, w tym między innymi dotyczące rozliczania czasu pracy kierowców w kraju i zagranicą. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również oferta marki VIAON – wyłącznego dystrybutora produktów i usług Inelo, OCRK i GBOX. Udział w Zjeździe Przewoźników Polskich był kolejnym udanym  wydarzeniem zrealizowanym przy współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przewoźników.

Wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za pozytywne opinie i cenny dialog o aktualnej sytuacji polskiej branży transportowej.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta